Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nem csak én vagyok...

Ugye nem csak én vagyok borzalmas a képeken és olyan, hogy egyáltalán nem hasonlítok magamra? Még valaki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak akkor van ez, ha sokáig nézegetem a magamról készült képet.
2021. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ilyen vagyok :)

De nálam pl akkor is ez van, ha tükörbe nézem magam. Az egyik tükörben csúnyább vagyok, a másikban meg tök szépnek látom magam…nem tudom miért van ez..

2021. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik a valósabb, de fotón nagyon borzalmasan nézek ki. Bár tükörben is csak 1 fokkal jobban. Inkább nem is csinálok magamról fotókat, és másnak se engedem, csak ha nagyon erölteti.
2021. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén. Vannak rólam jó képek, de kb fél nap, mire sikerül egy jót elkapni.
2021. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, tükörben még úgy, ahogy, de képeken valami borzalom. Pont ezért én sem csinálok magamról fotókat, másoknak is csak nagyon, nagyon ritkán engedem.

Ha véletlenül sikerülne rólam egy jó kép, (ami kegyetlen ritka, és nagyon kell figyelni, hogy ne vegyem észre, hogy fotóznak) tuti addig nézegetem, amíg még a jót is rossznak látom :D

2021. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!