Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van szükségünk kihívásra?

StarkXXX kérdése:

Miért van szükségünk kihívásra?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy például vágyunk végtelen pénzre, vagy végtelen hatalomra és ha megkaptuk akkor viszont még boldogtalanabbak vagyunk hisz nincs miért aggódnunk, vagy nincs miért küzdenünk... Szóval szükségünk van a szenvedésre egy picit. De miért kell nekünk minden áron a küzdelem?

#szenvedés #kihívás #Meztelen punci #Tejfölös uborka #Éjszakás vagyok! Holnap reggel meg melóból egyből megyek az asszonyhoz mert most nem élünk együtt.
2021. máj. 22. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Rohanunk a halál, az értelmetlenség, a céltalanság felé - mert a végén mindig ez áll.


Nem az úttal törődünk, ami az épülést adja, hanem kizárólag a cél az, amit hajtunk. Azt elérve pedig értelmetlenné válik... 2021.

2021. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell mindenáron küzdened. De akkor szép lassan az életed legtöbb területén hátrálni fogsz.


Ha szakmailag nem fejlődsz, lemaradsz a változásoknál. Ha a testedet nem tartod karban, egyre több betegség fog elérni. Ha nem teszel semmit kapcsolatok kialakításáért és fenntartásáért, egyedül maradsz.

Stb.

2021. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

A küzdelmet a buta társadalom alakítja ki, mert nem tűri a másikat, aki ilyen-olyan-amolyan, de rosszabb, mint "én", így "kell" a harc, főleg Mo.-n.

A normális szintű kihívás azonban fejlesztő szándékú is egyben.

2021. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert senki se normális. Megszoktuk. Te is. Ha minden okés, akkor kitalálunk valamit, hogy kicsit szoruljon össze a gyomrunk.
2021. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
67%
Hát figyi én nem tom
2021. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!