Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van néha szükségünk...

Nádszálkisasszony kérdése:

Miért van néha szükségünk szomorú filmekre, zenékre?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
olyan jó néha titokban nyelni a könnyeinket (110 kilós férfi vagyok :))
2013. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van rájuk szüksége. Néha elolvasok egy-egy szomorú könyvet azért, mert alapműveltség, de vért izzadok velük és nem élvezem őket. Pusztán szórakozásból sosem szoktam szomorú dolgokat olvasni, nézni, hallgatni. Mert nem nekem valók.
2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert néha bizony szomorúak vagyunk. ÉS egy jó műalkotás képes kifejezni a szomorúságunkat. Akkor már "kint" van, nem vagyunk bezárva könnyeinkkel. Egyeskének küldök egy szép (szomorú) verset..

[link]

2013. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert az ember - bár tudattalanul- , de néha szeret szomorú lenni.
2013. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

mert nem szeretném senkinek sem kimutatni a gyengeségemet és bánatomat

de ha befordulok és hallgatok egy szomorú dalt, akkor úgy érzem, mintha meghallgatna engem, pedig a világ akkor is magasról szarik rám

2013. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert a feleslegesen felgyülemlett feszültséget le lehet vezetni egy kis sírással, vagy elgondolkodhatunk esetleg a történeten, és eközben sem a mindennapi dolgokon stresszelünk
2013. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

szomorúság = komoly, mély dolog.

Az embereknek van igényük a komoly, mély dolgokra, még ha nem is mondják ezt így ki.. de legalább 1x mindenki szerintem vágyott rá, hogy mély, esetenként felkavaró érzéseit visszatükrözze valami. Egy film, zene, sztori :)

2013. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!