Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak a roma csajok...

Hogy tudnak a roma csajok ilyen dominánsak lenni?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy dominánsak, ezt nagyon élvezik is.

Hallottam amikor egy magyar csajjal beszélgettek, a dominanciáról. És tök érdekes volt hogy a cigány csaj mennyivel dominánsabb, pedig a magyar csaj is eléggé az.



2021. máj. 22. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez már nem vót ma már?
2021. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagy a pofájuk.
2021. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert náluk mindenki olyan, nekik az a megszokott. Úgy élnek mint a vad emberek. Magyaroknak persze hogy furcsa. Egyébként vedd feleségül ha ennyire tetszik. De jó lesz neked meglásd.
2021. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Leeht, hogy pl nem gazdag családból származik, és megedzették az életkörülményei, vagy pl nemtom, anyukájától, nagyobb tesóktól, unokatesóktól nagymamától ezt látták pl mintaként. Vagy nemtom, lehet, hogy alapból van beléjük nevelve egy ilyen büszkeségtudat; meg egyébként is, lehet,hgoy pl tudják magukról, hogy szépek, vagy ha pl nemis annyira; akkoris megelégszenek magukkal, és akkor ezt az elégedettséget sugároznak. Meg szal nemtom, szóval szerintem nekik tényleg van egy ilyen népi büszkeség, és akkor egészséges lesz az önbizalmuk pl ettől akár; vagy én nem tudom, nekem fogalmam sincs.:)
2021. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ugy vannak szocializalva, hogy aki hangosabb, annak van igaza. Hallottal mar utcan egymassal halkan (ertsd: normal emberi hangeron es nem ordibalva) beszelgeto ciganyokat?
2021. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Itt a betalálásról beszélsz?

Ha az arcodra van írva, hogy tartasz tőle kinézi a szemedből, reakcióidból, és ekkor megy rád. Próbálj erős lenni vagy legalábbis annak mutatni magad..

2021. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Trógerek,csúnyán beszélnek.

Ez domináns? Káromkodnak,beszólnak.

Tudják hogy kis esélye van annak,hogy megverik őket ezért megtehetik.

Mer tudod mi van ha baj van...akkor hívja a kancigókat,hogy verjék meg a férjét.

Ettől a férj is tart.

Ez nem egészséges dominancia,hanem gusztustalan.

Náluk abba a dögszagba mondjuk mi egészséges...

2021. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

"Hallottam amikor egy magyar csajjal beszélgettek, a dominanciáról."


Ha bizonygatnod kell, hogy te vagy a meghatározó ("DomINáNS"), az már régen rossz...

2021. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Lehetséges,hogy a nagy család ad nekik önbizalmat

Vagy pl hogy azt látják,hogy az összes női rokonuk talált maguk mellé párt ; mert megintcsak pl visszavezetve,hogy nagy a család, és tudják, hogy mivel ők is egy ilyen családban vannak,ők is biztos nagyon szépek, meg fognak találni maguknak valakit, mert ezt látják maguk körül

2021. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Az ostoba emberek fegyvere az erőszak. Ez egyfajta erőszak.
2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!