Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek diplomája van az úgy...

Akinek diplomája van az úgy oda van magára nem? Különbnek érzik magukat a diplomások?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Aki beképzelt farok, az diplomával is az, meg anélkül is.
2021. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

#1 +1

Egy csomó egyetemistával dolgozok együtt, és egyik sem volt bunkó velem. Sőt, segíteni akartak. (második éve nem megy a matekérettségi)

Szóval nem, nem érzik magukat annak. Aki tapló, az tapló diplomával, és anélkül is.

2021. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Még egyetemista vagyok, de nem azért akarok diplomát, hogy jobbnak érezzem magam, hanem mert olyan dolog érdekel, amit diploma nélkül nem lehet végezni. Nem nézek le senkit azért, mert neki nincs.
2021. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de lassan már ott tartok, hogy inkább eltitkolom a végzettségeim és ha a munkámról kérdeznek, azt is úgy allítom be, mintha egyszerű lenne. Annyi negatív előítélet van a diplomások felé nem diplomás körökben.
2021. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

A különb meg a lenézés közé miert teszel egyenlősegjelet?


Nyilván egy orvosprofesszor különb mint egy útkaparó. De ennek semmi köze a lenezeshez.

2021. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
4es csak azok körébe akik hajlandóak adni a sztereotipiáknak
2021. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Volt olyan egyetemi csoporttársam, aki nem állt szóba egy kedves sráccal, mert "csak benzinkutas".


Nekem 2 diplomám van, a férjemnek 2 szakmája, a munkatársai mindig beszólogatnak, hogy sokra megyek a diplomámmal, amikor ők többet keresnek. Kár volt annyit tanulni. Meg ha mondok valamit, ami szerintük nem úgy van, akkor beszólnak, hogy végezzem el még egyszer az egyetemet.


Szóval a bunkóság nem függ a papírtól.

2021. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
#4, na igen.. pont ilyen iranyban sokkal nagyobb a negatív előit3let!
2021. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es

Mi a különbség alapja?

2021. máj. 23. 21:02
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

7es vagyok

Nem tudom, hogy mitől bunkó valaki. Így nevelik. Saját magát tartja a legjobbnak, bármit is csinál. Ez egy önálló tulajdonság.

2021. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!