Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek van igaza?...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek kinek van igaza? (anyának vagy nekem) többi lent Veszélyes a Balatonra menni ilyenkor ?

Figyelt kérdés
A barátaimmal megbeszéltük,hogy elmegyünk 1 nap a Balatonra,szerintem jó ötlet vége a vírusnak kis lazítás.anyám elkezdett hisztizni,hogy ő nem nézi végig ahogy lélegeztetőgépre kerülök vírus miatt. Teljesen felháborodott covidban akarunk ilyet csinálni,szerintetek mi a jó megoldás.22 vagyok nagykorú,csak még szüleimmel élek.

2021. máj. 25. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Lehet menni a Balatonra,nem lesz belőle gond,
Hallgass a Szüleidre vírus van komoly dolog
Egyéb,más leírom lent .
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Nincs vege a virusnak, nagyon nincs, szoval jo lenne azert nem bevenni azt, amit a kormany mond.

Ennek ellenere rettegni se kell nyilvan, en elmennek, bar be is vagyok oltva, csak azert meg azt jo lenne szem elott tartani, hogy egyelore meg mindig nem terhetunk vissza a regi eletunkhoz 100%-os biztonsaggal.

Bar kinek mi, en nagyon aktiv eletet eltem, buli buli hatan, szinhaz, mozi, kb minden egyes nap mentem valahova, most azert meg ezt nem teszem.

2021. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ti komolyan ki se mozdultok a házból 2020 márciusa óta? Mégis meddig akarunk még a víruson hisztizni? Amíg 0 fertőzött nem lesz? Olyan soha nem lesz. A vírus már itt marad. A hosszú hétvégén a Balatonon voltam és élek, lélegeztetőgépen sem vagyok. Nyugodtan menj csak és szívj friss levegőt, vidd magaddal a rettegő mamát is. Hidd el, sokkal egészségesebb mint a maszkon átszűrt levegő. Ahogy az utazás, kirándulás is sokkal egészségesebb mint a négy fal között rettegés életed végéig.
2021. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Ennek a cirkusznak 2023 januárjáig nem lesz vége, hisz most jelenleg gyógyszerkísérlrt zajlik. Ezt Szlávik mondta, hogy 2 év a kísérlet.


A vírus veszélyessége csak a médiában és a politikában létezik. A félelem, a pánik ezek gyengítik az immunrendszer erősségét, és fogékonnyá válik így könnyebben a betegségekre.


Nyugodtan menj el a barátaiddal, érezzétek jól magatokat. 🙂

2021. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nincs vége a vírusnak és komolyan kell venni, de a pillanatnyi helyzetben már nem indokolt 0-24-ben otthon kuksolni. Nyugodtan elmehettek a Balatonra. Kültéren, nem zsúfolt helyeken semmi bajotok nem lesz, de ha nem vagytok beoltva, a zárt helyeket, ahol mások (vagy ti) nem viselnek maszkot, kerüljétek.
2021. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Tehát akik a Balatonnál laknak automatikusan betegek vagy mitől lenne más? Nyilván a kérdés költői.

Én a tavalyi nyarat is végig a Balatonnál töltöttem, idén is voltam már üdülni, igazából ha nem lenne maszkviselés, észre se venném, hogy vírus van, ugyanúgy élem az életem. És nem kerültem lélegeztetőgépre, mégcsak beteg sem voltam.

2021. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nincs vége a vírusnak, de pillanatnyilag belefér egy kis lazítás, különösen, ha be vagy oltva. Én elmennék, de pl. otthonról vitt ételt / italt vinnék, nem ülnék be sehova. De a parton lógni a szabad levegőn, nem tömegben simán lehet.
2021. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Pontozzatok csak le rettegő majmok, bocsi, hogy van aki nem a kormány utasítása szerint él. 5-ös voltam:)
2021. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Oltva,sem vagyok de itt vagyok a Balcsin . na csá !
2021. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

A legfontosabbat nem írtad le, kérdező!

Be vagy oltva?

2021. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
A kormány állandó hazudozása ne tévesszen meg. Attól, hogy azt kommunikálják, hogy vége, koránt sem. Neked jó eséllyel semmi bajod nem lesz a vírustól, ettől függetlenül saját belátásodra van bízva, hogy hogyan cselekszel. Ha a szüleid még nem védettek semmilyen módon, akkor nem biztos, hogy érdemes ezt kockáztatni. Mondjuk ha kocsival mentek csak egy napra, és nem a tömegben fürdőztök, azaz érintkezés másokkal szinte nulla, akkor nyilván minimális a kockázat.
2021. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!