Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszönnek nekem? 🙁

Miért nem köszönnek nekem? 🙁

Figyelt kérdés
Én próbálok meg nyílni és barátságos lenni, de azért mert eddig mindig egyedül voltam másabb vagyok mint ők levegőnek néznek.. Hogy ha valaki elsőnek köszön nekem már az nagyon jól tud esni.. Már többször is köszöntem egy embernek de ő még rám se néz azt hiszem meg utáltam. Elég sokan selejtnek tartanak mert introvertált vagyok, szerintem azért lettem az mert bántalmaztak gyerekoromban. (Egyébként romák ha ez számít)

2021. máj. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Sziaaa


Őszintén nem igazán tudom, hogy más ember fejében mi járhat. De barátkozni bárhol lehet, sok sikert hozzá

2021. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért te ne változtass, akinek kedvex van köszönj, amikor csak lehetőséged van rá beszélgess. Ne is azért, hogy barátok legyetek, hanem hogy gyakorold a beszélgetést. Hogy hogy lehet lazán beszélgetni a semmiről, játszva csak. Hogy menngit számítanak hansúlyok, tempók. Hogy hogyon lehet megnevettetni valakit. Vagy akár, hogyan lehet olyan témát találni ami mindkettőtöknek izgalmas.


Ezekhez nagyon sok gyakorlás kell. Évekkel számolj, ha eddig kimaradt neked. De nagyon jó, hogy elkezdted.


Ami még fontos, hogy nem jár senkinek, hogy a másik akarjon vele beszélgetni, ez két ember szabad döntése. Szóval ne vedd magadra az elutasítást, ez tök normális dolog.

2021. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki viszonozni nem képes, annak többet nem köszönnék én se. Szerintem kevés módon lehet embert jobban megalázni annál, mintha még egy alapvető gesztust is levegőnek néz valaki. Ez nem elutasítás, hanem olyan szintű megalázás, a másik semmibe vétele, hogy az már túlmegy minden határon.
2021. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 🙋


Én amúgy úgy csinálom, hogy 2x köszönök mindenkinek. Első alkalommal arra fogom, hogy nem hallotta. Második alkalommal hangosabban és kicsit közelebbről köszönök, hogy tuti ne lehessen az opció, hogy nem hallja. Ha nem köszön vissza, akkor elkönyvelem olyan embernek, akinek nem köszönök és ott annyi volt, többet nem köszönök neki. Nem leszek én madár. Te se köszönj annak, aki nem köszön vissza. Aki erre nem méltat, az atombunkó amúgy.

2021. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Családtagról,rokonról,barátról,ismerősről,munkatársról van szó? Vagy teljesen idegen emberről?

Mert azért nem mindegy :)

Attól még hogy ilyen vagy nem vagy semmivel kevesebb másoknál.Ugyanolyan értékeid lehetnek,mint a legtöbb normálisnak tűnő embernek...azért csak annak tűnnek,mert nem azok.Mindenkinek vannak problémái.Kinek kisebbek,kinek nagyobbak.De nem vagyunk egyformák,így másképp kezeljük,másképp dolgozzuk fel ezeket a dolgokat.

A mai rohanó,stresszes világ lelkileg megbetegíti az ember nagy százalékát.Úgyhogy ne érezd magad egyedül.

És próbáld kiszűrni azokat az embereket,akik a te világod,akik megértenek,elfogadnak.Aki meg egészen más világ,velük meg ne foglalkozz,kerüld el őket.

2021. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!