Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a lányról?...

Mit gondoltok erről a lányról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik nap sétáltam az utcán és velem szembejött két tizenéves lány (16-17 évesek). Az egyikük kb a legszebb lány volt amit valaha láttam de gyanítottam, hogy valami trükk lehet a dologban és el is árulta, hogy igen. Rájöttem, hogy egy maszk van rajta és erre bevallotta, hogy ismer valakit aki színészeknek készít élethű maszkokat és lefeküdt vele, hogy neki is legyen ilyen. Azt mondta, hogy ismerőseinek azt hazudta, hogy plasztikai műtéte volt, nincs is fent közösségi oldalakon és azóta csorgatják rá a nyálát a fiúk, nem látnak át rajta az emberek. Elég aljas dolognak gondolom és megdöbbentő, hogy mennyi buta ember van a földön (beleértve őt is).


Nektek mi a véleményetek erről?


2021. máj. 25. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy le kéne állnod a szintetikus szerekkel.
2021. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
What..? A plasztika alapból csúnya
2021. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel saját magát csapja be.Előbb-utóbb kiderül,hogy csak maszk.Az meg,hogy idegen emberek az utcán megcsodálják olyanért,ami nem ő,hát súlyos önbizalom problémái lehetnek.
2021. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem buta, mert másnak adja ki magát. Egyszerűen csak képtelen elfogadni magát úgy, amilyennek született, elégedetlen magával szemben. Sajnos a társadalom még rátesz erre egy lapáttal. Nekem kiskoromban egyszer azt mondták, hogy milyen csúnya vagyok, anyám is szebb nálam. Ha ezt elhittem volna, most én is a lány helyében lennék, és azért meg "butának" neveznének. Sajnos akinek kevés az önbecsülése, nem veszi észre, hogy így teszi tönkre magát, hogy másoknak feleljen meg, nem magának. Ez is sugárzik ki belőle. És mivel másoknak semmi nem tetszik, akkor ezen senki ne csodálkozzon.
2021. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!