Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyomogatnak vadidegenek...

Miért nyomogatnak vadidegenek "haha" (vicces) reakciót a régebbi megosztásaimra, ez valami poén vagy új szokás?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szoktam nyilvánosan kommentelgetni meg írogatni idegeneknek, szóval nem hinném hogy ezzel magamra haragítottam volna bárkit.

De most egy hónapon belül már a második vadidegen nyomja végig a nyilvános posztjaimra, hogy "vicces" - de még egy 4 évvel ezelőtti nyaraláson készült fotómat is humorosnak tartotta, ennyire mélyen kotort a profilomba...

Valódi magyar profilnak tűnik. (Úgy értem, nem ilyen ázsiai kampurofil.)

A nyilvános posztjaim 99,9%-a múzeumok, könyvtárak posztjai általam megosztva - programok, képek. Szóval semmi személyes, vagy vicces nincs bennük.


Szóval egyáltalán nem értem. Az elsőre ráírtam, de nem válaszolt hogy mit talál humorosnak pl. a két évvel ezelőtti Múzeumok Éjszakája programjában.


Ilyet más is tapasztalt? Miért csinálhatják? Ez valami új szokás, kihívás, akármi?


(Ugyanitt: tudom valahogy törölni az idióta röhögő fejeket a posztjaimról?)


2021. máj. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Sosem fogod megtudni.
2021. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Shitlike.
2021. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami értelmezhető válasz...? :D
2021. jún. 17. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Trash videósok képeit is szokták nevető fejezni.

Az egyik tartalomgyártót egyszer úgy felidegesítették ezzel, hogy kiborult egy videójában is miatta. :D


Ezen felül megfigyeltem, hogy a politikával kapcsolatos hozzászólásokat is röhögőfejezik. Nem azért, mert viccesnek találják, hanem azért, mert nem értenek egyet a másikkal és így akarják idegesíteni, vagy nem tudom.


Ha olyan tartalmú volt a hozzászólásod, amin nincs mit nevetni, akkor valaki csak bosszantani akar ezzel szerintem.

2021. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De miért akarnak engem bosszantani vadidegenek? Nem vagyok tartalomgyártó, se semmilyen ismert ember. Nem politizálok online. :/
2021. jún. 22. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Unják az életüket. Őszinte leszek. Mágnesként vonzom a hülyéket. Mikor rábukkanok a régi ellenségeimre, felcsillan a szemem. És a web oldalaikat, posztjait...stb. széttrollkodom. Jó kis bosszú... De hidd el én és a csapatom ég maga az ellenségem is) jót rõhögünk rajta.
2021. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!