Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szokatlan még, hogy nem...

Nem szokatlan még, hogy nem kell maszk az utcán?

Figyelt kérdés

Elejétől kezdve gyűlöltem a maszkot, de szép lassan muszáj volt megszokni.

Most meg az a furcsa, hogy nem kell egyből feltenni mikor megyek a buszhoz, vagy kijövök a munkahelyről. A héten is még sokszor elővettem. Ma is a buszmegállóban azt vettem észre, hogy rajtam van. Úgy megszoktam, fel sem tűnik már.

Az is furcsa, hogy jönnek szembe az emberek, és nincs rajtuk maszk. Pedig sosem voltam covidtól rettegő.


Nektek nem szokatlan, hogy nem kötelező utcán vagy örültök, hogy megszabadultunk tőle végre?



2021. máj. 28. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem, az esetek nagy részében eddig sem hordtam közterületen.
2021. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Eddig sem hordtam. Kutyát sem érdekelte. Többször találkoztam rendőrökkel, nem szóltak, rajtuk sem volt.
2021. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja jól van akkor.
2021. máj. 28. 21:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg olyan írjon aki hordta. Nyilván látja mindenki, hogy vonatkozik-e rá a kérdés.
2021. máj. 28. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Lazitsatok, a negyedik hullamot a dzsipszi szinte behivja. Mashol nem ilyen agyatlanok.
2021. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem is volt már normális, hogy ilyen szép időben azt a sz*rt kellett hordanim
2021. máj. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Én hordtam, mert a városomban ellenőrizték, büntettek a rendőrök.

Most is hordom magamon az utcán, csak lehúzva, így könnyebben felveszem ha bemegyek egy boltba

2021. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha elmentek mellettem és hallottam másokat köhögni, tüsszögni felhúztam a maszkot. Ha rendőrt, katonát láttam szintén felhúztam, az más kérdés, hogy sokszor láttam őket is lehuzott maszkkal de mindegy....

Én örülök, hogy vége ennek és legalább közterületen nem kell azon kattogni vajon melyik dilettáns id.iota akarna megbüntetni ezért a marhaságért. Sokszor amúgy is egy ember se volt mellettem közvetlen közelről. Akkor ki ellen is védtem magam, saját magam ellen:-D?

Maszkot egyedül tömegközlekedésen tartom jónak, amikor a hering party közepette Józsi bácsi rám köhög közvetlen közelről...olyankor jól jön.

2021. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7, #8: Köszi a válaszokat!:) Egyetértek veletek! Én reggelente egyedül várom a buszt, akkora baromság volt maszkban állni. Kitől kaptam volna el, ha még egy gyalogos se ment el mellettem?
2021. máj. 29. 08:42
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem szokatlan.Az volt a fura hogy kinn a levegőn kell hordani ami abszolút értelmetlen és természet ellenes dolog.Én meg pont fordítva vagyok.Elfelejtettem valamelyik nap egy boltban felvenni ezt a vackot😉

Az eladó nevetve mondta hogy vegyem fel

2021. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!