Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Na milyen érzés maszkviselési...

Na milyen érzés maszkviselési kötelezettség és időkorlát nélkül a szabadban mászkálni, haverokkal találkozni, stb?

Figyelt kérdés

Nekem felszabadulás-féleség volt ez a nap annak ellenére, hogy Székesfehérváron elég szépen elvert minket az eső (Belvárosban bandáztunk cimbikkel)


Őszintén ez a kötelező utcai maszkviselés és, hogy X időpontra haza KELL érned engem nagyon nyomasztott, és most olyan furcsa érzés, hogy ennek vége. Örülök a 2 évvel ezelőtti életünkben még magától értetődő hétköznapi dolgoknak.



2021. máj. 23. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Gépre kötve haldokolni, az körülbelül mennyire nyomasztott volna? Kicsit jobban mint a maszkviselés és a korai hazamenés?
2021. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Egy Pest környéki kisvárosban élek, itt màr hetek óta nem hordta senki a maszkot az utcán, úgyhogy kb.mindegy, hogy ez mától legális lett. :) Éjjeleg amúgy se járkálok, a férjem szeret éjszaka sétálni, már régóta nem nézi ilyenkor az órát.

Azon is meglepődtem, hogy mától legális a szabad téri csoportos sportolás, ez eddig sem gátolta egyik gyerekemet se, simán lejártak végig focizni meg görkorizni.

Szóval nekem nagyjából tök mindegy.

2021. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Még nem érzem a változást. Vizsgaidőszak...
2021. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Maszkot szinte senki nem hordott már Kecskeméten, csak a belvárosbam, ez a hazaérés miatti pánik még a 8 órás korlátnál valós félelem, de éjfél? Mikor a kutya nincs kint az utcán, senkit sem érdekelt. Szóval nem érintett meg, eddig is éltük az életünket
2021. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Az se normális, hogy ilyen hideg idő van.
2021. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A maszkviselés nem zavart eddig sem, viszont az időkorlát mindig is baromság volt.
2021. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Már nem kell maszk? Vége a vírusnak? Lehet talizni? Akkor minek a vakcina lol
2021. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Pacsi ;) Én is székesfehérvári vagyok. Egyébként maszk nélkül nagyon felszabadult az egész.
2021. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Jó végre szabadnak lenni,de azért hiányzik a 8 órási kijárási tilalom,amikor városba házibuliból-házibuliba világítás nélkül kocsival kerültünk a rendőröket :D
2021. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eddig sem hordtam az utcán a maszkot, mert semmi értelme nem volt.
2021. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!