Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám abbahagyni az...

Blacmoneyhu kérdése:

Hogyan tudnám abbahagyni az álmodozást?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok kisegyerek mégis egész nap olyan dolgokon gondolkozom ami 101% hogy nem fog megtörténni. Hogyan tudnék a valóságban élni?

2021. máj. 28. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Leírod az álmodozásaidat, majd számot vetsz azzal, hogy ezek mennyire megvalósíthatóak, mennyire reálisak. Ha nem azok, akkor elveted, ha azok-, és valóban komolyan gondolod, akkor elindulsz.
2021. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen vagyok. Írásban lehet hasznosítani a nagy álmokat. Az sem baj, ha sosem történnek meg, sőt. Egy okkal több, amiért érdemes leírni.
2021. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem az álmodozással van baj, hanem a hozzáállásoddal. Semmire nem szabad ilyet mondani, hogy "101% hogy nem fog megtörténni".
2021. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi baj nincs az almodozassal. Sőt akár még segíthet is a céljaid elérésében bizonyos esetekben.
2021. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat álmodozok megvalósíthatatlan dolgokról. Mármint úgy megvalósíthatatlan hogy bulizok a woodstock fesztiválon meg tanítok a roxfortban. Mostanában sorozatozás helyett ez megy, eléggé élvezem :D
2021. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaja nekem is ilyen Vegasi szórakozóhelyek, luxus autók, motorok, lányok, de ugy érzem ennek semmi értelme és a valóságra kellene gondolnom, amik tényleg megvalósíthatóak...
2021. máj. 28. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor voltak ilyenek amikor nem voltam elégedett az életemmel ezért álmodoztam. Amikor minden jó volt akkor mindig kevesebbet álmodoztam. Nyilván azért mert kevesebb dolgot akartam megváltoztatni. Nálam ezért lehet.

Ezért csak azt tudom tanácsolni hogy csináld úgy a dolgaidat hogy elégedett legyél. Könnyűnek hangzik pedig nem az. Ha nem vagy boldog a kapcsolatodban lépj ki belőle. Bonyolítja a helyzetet ha gyerek is van. Ha utálod a munkádat akkor válts. Ha környezetváltozás kell akkor merj elköltözni stb. Az életedet nem álmodni kell hanem megélni. Nem mindig sikerül úgy ahigy akarjuk, de tőlünk (is) függ a sorsunk.

2021. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Ismerős a helyzet. Amikor nem vagyok megelégedve az életemmel, álmodozok, ha pedig minden klappol, szinte eszembe sem jut. Esténként, elalvás előtt, azért tud kicsit segíteni, mert elég nehezen tudok elaludni..

Azt mondanám tanácsul, hogy bár jó dolog tud lenni, de nem szabad túlzásba sem vinni, és nem szabad "álomvilágban" élni. Próbálj meg kijelölni egy idősávot, amikor kicsit álmodozol, és utána visszatérsz a jelenbe, és ne hagyd, hogy újra álmodozni kezdj, amikor inkább produktívnak kellene lenned.

2021. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!