Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy a "Szerb film"...

Normális, hogy a "Szerb film" című film semmilyen reakciót nem váltott ki belőlem?

Figyelt kérdés

Nem mai alkotás, de mindenki beharangozta nekem, hogy "lelkileg kikészít", meg hogy "a felénél ki fogod kapcsolni" stb.


Én nem hogy végignéztem, de sok helyen még nevettem is rajta (a forgatási és operatőri pontok miatt), néha olyan erőltetett volt, hogy az már inkább vicces volt számomra.

+ közben még meg is vacsoráztam..


2021. máj. 29. 12:52
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

25 éves lány vagyok

2021. máj. 29. 12:53
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Én se teljesen értem azt az elborzadást, amit elődnak miatta. Szó se róla, ritka beteg egy cucc, értelme szerintem abszolút nulla, de azért túlélhető. Ez csak szimplán tele van ok nélküli erőszakkal, mind fizikai mind, nemi téren.


A Nyers című film szerintem sokkal betegebb.25/F

2021. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Valoszinuleg alig van empatiad, beleerzo kepesseged.


Akik meg nem lattak a filmet es felnottek azok ne nezzek meg.


Gyerek voltam, hulye voltam, borzaszto film. Semmire nem jo, csak hogy traumatizaljon. Tobb orszagbol ki is lett tiltva, okkal.


Gyerekeknek meg azert nem irom, hogy ne nezzek, mert ugyis megnezik. Ami tiltott vagy rossz az annal jobban erdekli oket. Persze az okosabbak hallgatnak sokszor a tapasztaltabbra.

2021. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora baromság az a film... Mondjuk nem hatott meg, a Mártírok ahhoz képest igen.
2021. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Rosszabbat is láttam már, én is végig kajáltam.

Egyébként empatikus személyiség vagyok, szimplán nem tudtam komolyan venni a filmet. :D

2021. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Aki azt irja, hogy vegig nevette ezt a filmet meg kajalta es ugy nezte mint egy youtube erdekes kis videot, es azt allitja hogy mennyire empatikus, az meg maganak is hazudik.


Legalabb lustak ne legyunk, nezzuk meg hogy mit jelent az empatikus szo.


Most mar lehet leszavazni.

2021. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok beteg :D


Köszi a válaszokat.


Trier filmeket is szeretem, de azokban is gyakran csak az túlerőltetést és indokolatlan perverziót, brutalitást vélem felfedezni.

Egyetlen alkotása tetszik, a Ház amit Jack épített, na annak a szövegét majdnem kívülről fújom. :)

Azt egy értelmes-gyilkolós-filmnek tartom.

2021. máj. 29. 13:22
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Megeroszaklnak egy not.


Megeroszakolnak egy ferfit


Megeroszakolnak egy kb kisbabat.


A vegen a csalad megoli magat.


Ezt mind eros kep es hang illusztraciokkal.


Erre itt irjak, hogy nevetgeltek a filmen, meg vegig kajaltak, aztan ide smiley-znak a filmrol es kb batoritjak a kommentjeikkel azokat akik meg nem neztek meg a filmet, hogy nezzek meg.


Ezek utan irjak, hogy milyen empatikus szemelyisegek.


Gusztustalan...

2021. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Hogy az 5-ös védelmére keljek;

attól mert egy fiktív filmen nem borzad el valaki, a való életben miért nem lehet empatikus?

2021. máj. 29. 13:35
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Naés, tudod hogy csak egy film.


Bár szerintem egy hulladék, igaz én nem néztem meg mert nem tetszett a stílusa...

2021. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!