Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan emberről aki 2x is váltott szakot az egyetemen?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó. Elmentem egy szakra, ahova 1 évig jártam, majd újrafelvételiztem egy másikra, ahova pedig fél évet jártam, és aztán passzíváltam, most a 3. szakomon vagyok, viszont ez végre tetszik és úgy érzem megtaláltam az utam.

Csak kíváncsi vagyok, vajon egy kívűl álló, aki nem ismeri az okokat.., mit gondolhat rólam!?



2019. febr. 23. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

Komolytalan.

Remélem, ezt tényleg befejezed.

2019. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Viszonylag hamar váltottál és most olyat tanulsz ami tetszik.
2019. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy még nem igazán tudod, hogy mi szeretnél lenni.
2019. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mit lehetne mondani? Én 2 egyetemet hagytam ott, végül máshol szereztem diplomát, de még az is felesleges ahhoz, amit most csinálok. Honnan a fenéből tudhatná egy fiatal, hogy mihez kezdjen az életével? Körülöttem is olyan baromi okos volt mindenki, tanárok szülők, mégse tudott egy épeszű ötletet adni egyik sem.
2019. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tetszik? Igen? Akkor semmit. A lényeg, hogy azért ne pazarold el a 12 féléved, és legyen a végén egy életképes diplomád.
2019. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakokon voltál? És most mire jársz?
2019. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogy kispályás vagy hozzám képest.


üdvözöl egy olyan, aki hatodjára találta el, hogy mi akart lenni!

2019. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Én világosan láttam, hogy nem jó szakon vagyok, színvonaltalan, komolytalan karon.

Ha akkor váltani merek, nem szenvedek itt 26 évesen, kevés szabadidővel, fogyó pénzzel, szörnyű munkahelyen és kiégve.



Jól tetted!

2019. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolnám, hogy bátor. Én is bizonytalan vagyok a mostani szakomon, de nem hiszem, hogy váltani fogok. Szerintem mindenki, aki egyetemen van érzett már kételyt, hogy tényleg ez-e a neki való pálya, így mindenki megérti.

Másrészt az élettörténeted nincs rád írva, akkor és annak mondod el, akinek akarod

2019. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤
2019. okt. 12. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!