Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudod elkerülni, hogy...

Hogyan tudod elkerülni, hogy az értékedet a külsőddel azonosítsd, ha mindenki azt teszi?

Figyelt kérdés

Az meg, hogy a külső nem számít aljas hazugság. Mindenki külsőre ítél.


Emiatt elég álszent dolog amikor leszólnak amikor magadat alulértékeled a külsőd miatt.


A külső az első és legfontosabb dolog az életben, az határozza meg mennyire leszel boldog és sikeres.

Most nyilván eltekintünk a néhány kivételtől.


2021. máj. 29. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze a külsőmnek ahhoz, hogy mennyire vagyok boldog és sikeres.


Nem a külsőm miatt lett vállalkozásom szép profittal, hanem a tudásom miatt.


Nem a külsőm miatt lett párom, hanem mert vártam rá fél évet, nem adtam fel akkor se mik 3x-ra pattintott le és nem akartam megdugni az első randin.


Vedd le a szemellenződet és nézz szét a világban, ne pedig a kis mikrokörnyezetedben.

2021. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt elismerem, hogy számít a külső. De egyáltalán nem ez a legfontosabb és nem is tartozik a fontosabb dolgok közé. Pl én nem vagyok egy szépség. Azzal foglalkozom, amit szeretek, szakmailag nagyon jól állok a koromhoz képest. Vannak barátaim, akik nem kihasználnak, hanem valós, értékes kapcsolatunk van. (Van olyan, akivel 2-3 éves korom óta)

Vannak hobbijaim, szeretem amit tanulok, szeretem a családomat, és minden embert a környezetemben stb szóval boldog vagyok. Így pedig még udvarlóim is akadnak.

2021. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1


Az üzleti életben hogyan tudod megállni a helyed, ha egy kis gnómnak nézel ki? Ez itt megint hülyeség, hogy nem számít a külső. Kell megjelenés is az üzleti életben, másképp nem vesznek komolyan, hülyének néznek és átbhasznak. Személyes megfigyeléseim alapján a KKV tulajdonosok 97%-a alfa külsejű férfi, tehát széles pofa, koponya, vastag csontozat, mély hang, dús arcszőrzet. Vannak kivételek, de a tulajok közt az alfa férfiak felülreprezentáltak.

2021. máj. 29. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 attól mert hülyének néznek, még nem kell hülyének is lenned. Szintén semmi köze nincs az átverésedhez a külsődnek. Nem azért nem fognak átverni mert te vagy a macsóság mintaképe, hanem mert van eszed és észreveszed a simliskedést.


Vállalkozás esetén pont a tudás a döntő. Ha olyan szolgáltatást nyújtasz ami kell az ügyfélnek, akkor lehetsz egy szürke kis ufó is nagy fekete szemekkel.

2021. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!