Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bosszantó már az: hogy...

Nagyon bosszantó már az: hogy az utcába van egy család,van náluk 3-rom intézis gyerek,,és azokat állandóan dolgoztatják,,a sajátjukat viszont sose! AZ EGY GRÓF KISASSZONY! -hogy lehet ezt megengedni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok neveloszulo csak a penz miatt veszi ki a gyerekeket, meg hogy legyen ki segit a haz korul. Anyosom is neveloszulo volt, a gyerekek ugrottak mindenert, a sajat lanya (sogornom) meg egy kiskanalat nem mosogatott el
2021. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mire vagy kíváncsi?
2021. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Engem meg az bosszant, hogy nem tudsz írni!!!
2021. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem teszel bejelentést a gyámügynél? Vétkesek közt cinkos aki néma.
2021. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-rom? :D

Azaz három-rom? Vagy hogy kell ezt kimondani?

2021. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Háromrom. 😆😆😆
2021. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igen amúgy lehet bejelentést tenni a gyámügynél...
2021. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Először is tanulj meg írni! Másodszor sajnos elég sok ember azt csinálja, hogy örökbe fogad, vagy nevelő szülő lesz, és ott a gyerekek lesznek a csicskàk a ház körül, ez elég szomorú, én is láttam ilyet. Albérletben laktam, a lakótársam egy vénasszony volt, aki egyben a ház tulaja is volt, neki volt egy fia, annak meg három örökbe fogadott gyereke, gyűlölte őket az egész család (elmondta nekem a vénasszony, és ő is utálta őket), és egy párszor jöttek is, de nem látogatóba, hanem jöttek ezt azt csinálni a házban, ők voltak a csicskàk, az "apjuk" meg végig üvöltözött velük. Szomorú volt ezt látni.

Be kell az ilyet jelenteni!

2021. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Mi lenne ha nem 100x írna mar le a 100. Érettségizős hogy tanuljon meg irni… nem mindegy? Ennyire ne szúrja már senki egoját azert senki sem oxfordi elméleti fizikus doktor hanem csak kis érettségit elvégző alak… mar bocs de ebből nagyon elegem van
2021. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
#9: Tele az oldal olvashatatlan kérdésekkel amiatt, hogy szavakat nem tudnak helyesen leírni az emberek. Megemlíteni sem lehet? Senki nem mondja hogy "oxfordi elméleti fizikus doktornak" kell lenni, de elég alap, hogy helyesen írjon az ember! Itt nem a vessző hiányára vagy a kisbetű/nagybetű használatára gondolok. Nem is az elgépelésre. Vagy szerinted az ilyenek hogy írnak meg egy hivatalos levelet? Azt nem hiszem el, hogy ott megjavul a helyesírásuk. :D
2021. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!