Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A féfiak miért nem ismerik el...

(:Puszedli :) kérdése:

A féfiak miért nem ismerik el ha hibáznak.? Miért mindig csak azt mondják h állandóan a hiszti mikor jogosan mondnak a nők valami?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleménye érdekel.
2021. ápr. 4. 07:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Ne általánosíts légyszíves.

Én pl. elismerem, ha hibázom. Olyan előfordul, hogy nem azonnal, mert kell egy alvás, hogy átgondoljam, de nem tagadom, ha hibáztam.

Ember vagyok-> Hibáztam. Az ember a hibáiból tanul, ezáltal fejlődik...

Mi az, amit jogosan mondasz, és nem ismerik el? Lehet, hogy nem valódi hiba, csak a te értékrended szerint az, a férfié szerint nem, és ilyenkor nem ez a gond, hanem az, hogy különböző értékrendek vagy gondolatvilágok állnak egymással szemben.

2021. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ne hisztizz, Puszedli!
2021. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Tudnál írni egy példát? Mert inkább arra gyanakszom, hogy nem egyértelmű az, hogy egyáltalán hiba volt.

Pl ha leejtek egy poharat és eltörik,az egyértelmű, akkor elismerem, hogy az én hibám, nem mondom azt, hogy a pohár túl vékony üvegből volt.

2021. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Itt olyanokra gondolok hogy nem ismeri el ha nem foglalkozott velem, ha esetleg mind a ketten hibáztunk valahogy úgy forgatja a szót hogy az jöjjön le hogy én vagyok a hibás. Ha nekem nem jó valami vagy zavar én szeretem megbeszélni a dolgokat hogy minden rendben legyen meg legyen megoldás egy adott problémára. Hiába törekszem h jó legyen. És erre csak azt kapom vissza h mindig csak a hiszti pedig megbeszéltük még az elején ha van valami próbléma leüllünk és megbeszéljük . Most meg csak azt érzem ha ő a hibás nem ismeri el és mindig úgy próbálja forgatni a dolgokat h az jöjjön ki h én okozom mindig a hibát. Meg se akarja érteni amit mondok meg se akar oldani semmit stb.
2021. ápr. 4. 08:09
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Szóval a párod/pasid/randipartnered ilyen, attól miért vonatkozik a kérdésed a férfiakra?

Lehet, hogy ilyen a jelleme.

Vagy te fujsz fel problémákat.

2021. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy másfél éve együtt vagyunk.

( Valóban nem kellett volna általánosítanom)

2021. ápr. 4. 08:24
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Az én párom nem ilyen. Észreveszi, ha valami zavar. Ugyanúgy o is szól ha valami nem tetszik neki, nem nevezem hisztisnek akkor sem ha nem értek egyet, ahogy ő sem engem.

"5 A kérdező kommentje:

Itt olyanokra gondolok hogy nem ismeri el ha nem foglalkozott velem..." valószínűleg más az igényetek és ő nem ugy látja, hogy elhanyagolt. És piszkalodasnak veszi,ha szólsz.

2021. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Na még egy hisztis pitsha.
2021. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Az a mocsok! Pedig te gondolom azért csaltad meg, mert ő nem foglalkozott veled.

Egyértelműen az ő hibája, de neki áll feljebb...


Jól tippeltek?

2021. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9#nek szól.


Én maximálisan huséges tipus vagyok. Ilyenről szó sincs.

2021. ápr. 4. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!