Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el ez a viselkedés?

Mit árul el ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A párom új kollégája egy nő. Az első alkalommal, amikor megismerkedtünk így viselkedett velem: főleg a páromhoz beszélt, a testével tőlem elfordult, illetve inkább a párom felé fordult. Ha mondtam valamit, figyelmen kívül hagyta, vagy látszólag érdektelenül hallgatta meg. A párom mondandójára rendesen reagált, az enyémre szinte egyáltalán, illetve nem értett velem egyet, vagyis az általam elmondott dolgokból azokra reagált, amivel nem értett egyet. Egyébként csinos, határozott, és “kemény csajnak” mutatja magát. Mit takar ez a fajta viselkedés?

Én arra gondolok, hogy mivel konkurenciát lát bennem, így megpróbál fölém kerekedni. Szerintem talán tetszik is neki a párom.

Milyen viselkedésre lehet számítani a későbbiekben tőle? Gyakran fogunk találkozni...



2021. máj. 29. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért próbál téged ignorálni, tart tőled, valószínűleg jobbnak tart téged önmagánál. Én erre tudok gondolni.
2021. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, egyébként szerintem csak meg kell ismernetek egymást, és ha rájön, hogy nem vagy "rossz" ember, akkor meg fog változni. Voltam már én is ilyen szituban.
2021. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1: Volt hasonló, csak most ez az eset elgondolkodtatott. Ahogy megpillantott, onnantól kezdve ezt a viselkedést tanúsította, sőt, ha jól emlékszek, elsőre a köszönést se viszonozta. Fura is volt, mert én meg már messziről láttam, hogy milyen jó alakja van. Kb. egy kategória vagyunk szerintem. Hát, bízom benne, hogy megnyugszik, mivel én amúgy nem sok vizet zavarok az ő életében. Köszi a választ! :)
2021. máj. 29. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt az embertípust, nagyon primitív. Én is kerültem már hasonló helyzetbe, hogy egy ilyen ember a társaságban/beszélgetésben egyszerűen ignorált engem, elfordult és rám se nézett. Alulfejlett szociális készségek, rossz nevelés, agyilag ezen a téren gyerek maradt.

Nem feltétlenül téged akar kitúrni, mármint nem hinném, hogy a párodat kéne féltened, hogy majd lenyúlja.

2021. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utólag kiderült, hogy a párom kellett volna neki... Minő meglepetés… mindig ugyanaz a sztori. Hát szerencsére elköltözött jó messzire. :D
2022. febr. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!