Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakik jót szórakoznak a...

Girlll3 kérdése:

Ha valakik jót szórakoznak a problémámon, azok miért teszik ezt?

Figyelt kérdés
Adott egy problémám, ami elsőre vicces, de megoldható. Egyébként annyira nem is vicces, inkább csak nehezíti az életem. Az emberek miért nevetnek rajta, és űznek belőle gúnyt? Engem ennyire utálnának? Már unom, hogy érzelmi analfabéta és rosszindulatú emberekkel vagyok körbevéve.

2021. máj. 25. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a probléma? Te okoztad magadnak, vagy valami amiről nem tehetsz? Nem mindegy
2021. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

"Adott egy problémám, ami elsőre vicces, de megoldható."

Ezért. Nem olyan nagy probléma, hogy nagyon komolyan kelljen venni, ráadásul elsőre vicces.

Sokan humorral próbálnak segíteni, ez is benne van.


Egyébként amíg nem tudjuk mi a probléma nehéz válaszolni.

2021. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna elmondanom. Egészségügyi gond, egyébként és nem én okoztam magamnak, de orvosolható.
2021. máj. 25. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor, abban a pillanatban nem gondolnak bele, hogy "ami nekem ma rossz, az lehet, hogy neked holnap lesz rossz" alapon van egy kiegyenlítődés a világrendben.
2021. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le hogy mi az, akkor az az 1% normális hozzászólás sem fog megérkezni.
2021. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!