Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szülővárosomban ahol felnőtt...

A szülővárosomban ahol felnőttem így felnőttként szorongok a sok ismerős miatt. Mindenhol máshol felszabadult vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen itt nem érzem jól magam bármikor visszajövök. Ez egy feladat és küzdjem le, vagy hagyjam a francba? Kár harcolni és időt pazarolni rá, nem?

Úgy érzem semmi keresnivalóm nincs itt.

Máshol mindenhol kiegyensúlyozott vagyok.


2021. máj. 29. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azzal a várossal kapcsolatban érzek így ahol gimibe jártam. Félek találkozni volt osztálytársakkal pedig a legtöbbel jóban voltam. De nagyon cikinek tartanám ha mondjuk valamelyik szolgálna ki ha étterembe mennénk
2021. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elhiszem.

Nem mintha nem lenne elég önbizalmam vagy egzisztenciám, de egyszerűen rosszul vagyok ha ismerős fejeket látok és boltban is bújkálok szinte lehajtom a fejem mintha nem is venném észre. Nem érzem magam komfortosan.

Beszámolni mi van mi nincs.

Ha jókat mondok akkor irigykednek, ha pedig épp nem úgy megy akkor örülnek neki.

2021. máj. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!