Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éled meg, ha valaki...

Hogy éled meg, ha valaki szerint nem vagy értelmes, primitívnek tart?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulsz egy ilyen emberhez, mit gondolsz róla és magadról magadban?

2021. máj. 29. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van.
2021. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, leszarom. Róla semmit, magamról meg azt gondolom, amit tudok magamról, és nem többet.
2021. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jól van ez így? ***** válasza:
76%
Örülök neki, hogy ezt hiszi.
2021. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Fájdalmas, mikor ezzel szembesítik az embert, esetleg ezt hallja magáról, viszont ilyenkor a véleményt formáló gondolatai a felszínre jönnek, ezáltal tudod majd, hogy hogyan viszonyulj hozzá.
2021. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
88%
Ez azért érdekes kérdés, mert a ténylegesen primitív emberek nem veszik észre, hogy annak tartják őket. Aki pedig a szellemi képességein gondolkodik, az általában értelmes. Pl te is annak tűnsz, nincsenek nyelvtani hibák a mondataidban, stb. A primitív emberek azt sem tudják, mit jelent az, hogy primitív. Tehát a konklúzióm az az, hogy talán elgondolkodnék, miért mondta, de nem adnék ténylegesen a véleményére. Egész egyszerűen azért, mert nincs igaza.
2021. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jót nevetek rajta, mert akkor fingja sincs arról milyen vagyok, ő meg szentül hiszi. XD
2021. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdést azért írtam, mert érdekel, hogy ilyenkor ki mennyire gondolkodik el rajta.
2021. máj. 29. 20:29
 8/12 A kérdező kommentje:

#1 téged ez hogy érint? Rosszul esik, vagy nem zavar?


#3 úgy érted, hogy ráhagyod? Vagy tényleg örülsz?


#4 aki ilyet mond neked, hozzá mindig negatívan viszonyulsz?


Akik értelmesnek gondoljátok magatok, pl #6 #7, nektek mondtak már ilyet, hogy nem vagytok azok?

2021. máj. 29. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"nektek mondtak már ilyet, hogy nem vagytok azok?"

Nem mondtak még ilyet, hatos vagyok. Olyat mondtak hogy elmebeteg, meg nem normális.

Gondolom azért nem mondták hogy primitív vagyok, meg nem értelmes, mert választékosan fogalmazom, és örömmel szállok vitába velük. Ebből már érezhették a fölényemet ebben, ezért más jelzőkkel illettek. Én vagyok az általában, aki a másikat primitívnek látja.

2021. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem így látom magam, úgyhogy kerülöm az ilyet.


Veszekedni nem fogok vele, meggyőzni nem akarom, biztos van valami oka ami ezt váltotta ki belőle, hogy kifejezze ezt a gondolatát, de nincs arra az embernek közvetlen befolyása, hogy mások mit gondoljanak róla, úgyhogy tovább lépek

2021. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!