Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szavaznak le ezen az...

Miért szavaznak le ezen az oldalon az emberek teljesen értelmes válaszokat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a hasznosságot veszik figyelembe, hanem azt, hogy mennyire értenek egyet a válasz tartalmával.
2021. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az #1 írja. Nagy "egoharcosok".
2021. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Vagy lehet hogy értelmes a válasz, de undorító stílusban fogalmazta meg az illető.
2021. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Mert nem értenek vele egyet és gondolkodás nélkül nyomják hogy nehogymán. Azt hiszik a facebookon vannak hogy itt dislikolni kell :D
2021. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 nem arra gondoltam, az elfogadható számomra is
2021. febr. 22. 18:46
 6/8 A kérdező kommentje:
#1 #2 #4 Ez azért irritáló, mert volt olyan válaszom ami _tényt_ közölt és az idióták _véleménye_ miatt "piros".
2021. febr. 22. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Én néha totál nem értem.


Azt is látom, hogy változik a világ illetve kérdés függő is kik találnak be.


Ugyanaz a válaszom pár éve teljes egyetértést "hozott". Most meg 0% és majdhogyem támadnak érte. Vagy ugyanaz a válasz egyik kérdésnél 100% másiknál 0% attól függően éppen kik, melyik csoport olvassa a kérdést magát.

2021. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki olyat állít, ami szembe megy mindennel, amit az illető gondol, akkor sokkal egyszerűbb haragosan anonim piros X -eket nyomogatni, mint írni egy választ, amibe kifejti, hogy szerinte egy válasz miért nem hasznos. Ahhoz már használni is kell az ember eszét, ami valljuk be a szalag mellől a gyakorira beesve, nem mindig a legegyszerűbb feladat. (Minden tiszteletem a gyári munkásoké, itt nem az volt a lényeg)
2021. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!