Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglehet, hogy majd valamikor...

Meglehet, hogy majd valamikor a jövőben elkezdik chipelni az embereket? Ha igen, szerinted milyen hatásai lesznek? Jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Meglehet, már most is megy.


Szerintem a hatásait ki lehet következtetni abból, amit eddig hozott nekünk a modern társadalom és a technológia, az új ideológiák. Általában amit felülről kitalálnak, akármilyen hihetetlen is, a saját érdekeiket nézik először, és a találmányaik is azt szolgálják, nem önzetlenül segítenek az emberiségen.

2021. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen most láttam pont egy ismeret terjesztőn hogy nem lesz bankkártya majd meg ilyenek. Az abban lévő chip megy a bőröd alá, és oda érinted a kezed és majd úgy fizetsz meg csinálsz mindent. Aki ezt nem vállalja azt majd ki nézik meg furcsa lesz. Gondolat olvasás is már lehetséges. Be tudják majd fogni az agyi hullámokat és tudják mire gondolsz. Én sem hittem volna hogy már lassan itt tartunk. Olyan embereknél akik nem tudnak beszélni mert nagyon betegek már használják ezt a módszert, és tudnak olvasni a gondolataiban.
2021. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Nagyon érdekes hangzik. És abban a műsorban hogyan működött a chip? Újrakellett tölteni vagy végtelen energiája volt?

2021. máj. 29. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát azt nem tudom, csak a végét láttam pont.
2021. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezek után nem tartom egyáltalán majd korainak a halálomat, ha már holnap feldobom a bocskort. Éljen a fene ilyen zombiképzőben!
2021. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A jövő szuper emberei. Ez volt a címe. És hiába pontoznak le igaz amit írtam mindent. Én is nagyot néztem. Utánna kéne nézni, nem le pontozni ha valaki esetleg nem hiszi el.
2021. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5


Ha belegondolsz, egy jó ideje is ez zajlott csak azt kereszténységnek hívtuk.. :) Csak ugye annak már nincs akkora hatása mint mondjuk 400 éve..

2021. máj. 29. 22:31
 8/8 moozygoo ***** válasza:
100%

"Nagyon érdekes hangzik. És abban a műsorban hogyan működött a chip? Újrakellett tölteni vagy végtelen energiája volt?"


Ha belegondolsz, bankkártyát, sim kártyát, beléptető kártyát, szépkártyát, stb ilyeneket se kell tölteni.

De mondhatnám a kutyában levő chipet is.

Az csak egy azonosító lesz, amit majd egy rendszer leolvas és az adatbázisból kiszedi az id-dból tartozó adatokat.


Orvos nem vagyok, de gondolom ha kutyában nem okoz kárt egy chip, bennünk se okozna, inkább az a kérdés hogy lenne-e értelme.

Véletlenül se tudnám elhagyni, de azon kívül más előnyét nem igazán látom.

2021. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!