Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rossz embereket miért nem...

A rossz embereket miért nem tudja kiszűrni, szelektálni a legtöbb ember?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt,hogy bármit csinált az a (rossz)illető,mindig hisznek neki mindenben és nem tartják negatívnak sehol.Pedig szerintem hírük van.
2019. dec. 9. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Ez beosztástól is függ. Ha vezető a barátod, akkor egyèrtelműen neki hiszel.
2019. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Dehogy.. de én akkor sem tekinteném embernek,és éreztetném vele! De mondjuk ha egy ribizli suttyó 21 éves próbál mindenkit beáztatni akkor miért hisznek neki?

Vagy egy adócsaló börtönöst miért tisztelnek?

2019. dec. 9. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert a rossz emberek gyakran álruhát öltenek: elhitetik magukról a végtelen jóságot közben pedig a jelmezük alatt rossz szándék vezérli őket (elnézést kérek a színészektől, hogy ezt a példát hoztam, természetesen nem rájuk értettem). Pont mint itt a trollok, ha valaki igazat ír azt lepontozzák és az ellenkezőjéről állítják a színtiszta igazat agresszív erőszakossággal. Nézd meg ezt, a kérdés viszonylag ártatlan és minden válaszoló segíteni akar neki ahogyan csak bír teljesen jó szándékkal; de a kérdező meg fel sem fogja egyik választ sem, hanem koncepcionálisan mindenkit egyből lehülyéz. Tök mindegy neki mi volt a válasz tartalma. https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..
2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert a pszichopaták így rendezték be a társadalmat. Ennyi a titok.
2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Ezek kívül ismerik azt a technikát, hogy ha valamit kitartóan sokáig állítanak, akkor azt az emberek egyszer csak elkezdik kritika nélkül elhinni. Mert amit sokszor ugyanúgy hallottál az valószínűleg igaz lehet. Ezt használják pl. a nőgyűlök, következetesen állítják hogy a nők rosszak és mivel sokat ismétlik kezdik elhinni nekik ezt az általánosított és teljes alaptalan állítást. Ha meg van csekély példa ami őket igazolja abból elefántot csinálnak akkor is ha csak egy hangyányi véletlen tévedés miatt történt.
2019. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Én csak akkor hiszek el egy állítást ha alá van támasztva bizonyítékokkal. Tehát ez a véleményed nem igaz. Azt hiszek el amit akarok. Ha nincs valóság alapja és úgy is elhiszem azzal csak saját magamat árulom el miszerint naív vagy ugyanolyan rossz ember vagyok.
2019. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont abban igazad van hogy itt a normális,segítőválaszokat lepontozzák. Az agresszív idióta válaszokat meg fel.
2019. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6: Akkor Te szerencsés és felvilágosult vagy, követendő példa. De a legtöbb ember, a tömegember sajnos nem ilyen. Nézd meg, erre épül szinte minden, a marketing kampányoktól kezdve a szélsőséges ideológiákig. A kommunista diktatúrában a személyi kultusznak ez az alapja (a nagy vezető tökéletes és ezt mindenki tudja, lásd Észak–Kórea). A náci ideológia kizárólag arra épül, hogy bebeszélik neked, hogy adott embercsoportok rosszat akarnak akkor is ha ezt semmi nem támasztja alá. Az emberek pedig szó nélkül bekajálták és kivégeztek tengernyi ártatlan embert, köztük millió csecsemőt, kisgyereket és fiatal lányt is. Olvasd el Anne Frank naplóját kérlek, meg fogod értni miről beszélek.
2019. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De ha én egy emberről biztosan tudom,hogy egy rossz,erkölcstelen meg minden..akkor tuti nem fogok neki semmit elhinni bármit mondhat bárkiről,meg felőlem áztathat el bárkit! A maga portáján meg nem sepreget!

Ti nem így vagytok/lennétek vele?

Csak szerintem az emberek imádják a pletykákat,addig sem magukról kell beszélni.

2019. dec. 9. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod róla akkor természetesen nem, de ha eltitkolja a rossz szándékát akkor csak később derül ki mit is akar valójában.
2019. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!