Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik vélemény áll közelebb...

Melyik vélemény áll közelebb a tiédhez?

Figyelt kérdés

A: Mindig add önmagad! Csak így lehetsz boldog. Be fogod vonzani a hozzád hasonlókat, akik tudnak szeretni. Ne próbálj valaki más lenni, bármilyen is vagy! Majd meg fog térülni.


B: Van olyan személyiség, ami nem kompatibilis a társadalommal. Ha ilyennel rendelkezel és egész életedben csak negatív megítélésben részesültél miatta, akkor talán érdemesebb álarcot viselni mások előtt. Ez megterhelő, de még mindig jobb, mint a teljes kirekesztettség.



2021. máj. 30. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Összességében saz ember túl összetett ahhoz, hogy egyetlen "egyenlettel" leírható legyen.


Valahol összhangot kell teremteni, van amikor az álarc kell, van amikor magadat adhatod, mindennek megvan a maga helye és ideje. Ezt kell megtanulni jól kezelni.

2021. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A vagyok. B típusú emberekhez hozzá sem szólnék :D
2021. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

B, mert:


Magasan funkcionáló autista vagyok, és tudom magamról, hogy nem vagyok "normális", úgyhogy megpróbálom a mindennapokban, munkában a jófej, kicsit hülye srác álarcát viselni, nem mindig sikeresen. Vannak néha elszólásaim (pl. amikor egy szaktársamnak kinyögtem, hogy kb. nincsen baráti társaságom, ő meg majdnem abbahagyta a beszélgetést), de próbálom magam kontrollálni.


21F

2021. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!