Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 5. osztályig voltam csak...

Ha 5. osztályig voltam csak jó matekból, elfelejthetem az emelt matekot?

Figyelt kérdés
Utána teljes zavar, s 12. osztályig végig csak hármas voltam, középsuliban többnyire puskázással. De ennek ellenére én mégis műszaki irányban tudnám magam elképzelni, mintsem valami humán irányban, a magyartól pl most is hányingerem lenne, a kitartás abszolút meg van részemről, de vannak hiányosságok. Tudom, nincs összefüggés, hogy 5. osztályig milyen voltam matekból, meg hogy fejben jól tudok számolni, csupán csak motiváló, hogy talán érdemes lenne belevágni. Lehet csak álom marad aztán. 23/F
2021. máj. 31. 03:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman. En is kb otodiktol kezdve voltam szar matekbol, 2-3as szint, egyszer volt hogy felevkor majdnem meg is buktam, de aztan ev vegere kb mindig sikerult a hármas szintet hozni. Egyebkent az osszes tobbi targybol jo voltam, matekbol évente uj tanart kaptunk, ossze-vissza vettük az anyagokat, igy en is szartam mar ra, ezert volt ez. Utolso evbe nagyon jo tanart kaptam, érettségit boven megírtam ötösre (tudom, ez nem jelent semmit), most meg kozgazdasznak tanulok. :) Szerintem az h a kozepsuliba valami nem ment, az nem jelenti azt hogy ahhoz nem értesz v örök eletre igy lesz. Siman lehet h csak akkor epp nem erdekelt, nem volt jo tanar stb. Ha kitartás van, akkor hajra:)
2021. máj. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy magamat hibáztathatom elsősorban, viszont tényleg botrányos matektanáraim voltak, az alsós állandóan üvöltözött, a felsős használtautókat nézett az óra megtartása helyett, a gimis pedig szinte csak ledarálta az anyagot, aki értette az anyagot, mind magántanárhoz járt. Csoda, ennek ellenére mégis ez az irány "hív".
2021. máj. 31. 04:18
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Kizárt, kell valamennyi belőle az élethez, a továbbtanuláshoz.
2021. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emelt matek az nagyon komoly tudást igényel sajnos,szerintem esélytelen.
2021. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!