Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Két-három éve még néztem az...

Két-három éve még néztem az egész jó állapotú házakat Budakeszin, Solymáron, Ürömön, Csobánkán 25 millió Forint körül. Ma már 40 millióra állítva a keresőt csak 2-3 romhalmazt találok. Elfelejthetem végleg az álmomat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló típus vagyok, szerettem volna kb. 2 éve házat venni Buda ezen részén 25-30mFt körül. Mostanra gyűlt össze a stabil önerő. Végleg elfelejthetem az álmomat?


Családot, feleséget nem szeretnék, csak saját magamra számíthatok, de sajnos már 40 millió alatt csak romhalmazokat látok.


Esetleg valami titkos tipp másik települést illetően?


2021. máj. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs titkos tipp, mindenhol felmentek az árak, még az olyan településeken is, ahol sok a citromfa. Sajnos ez van, ebből a helyzetből kell kihozni a legjobbat. Pár éve még én is azt nézegettem, hogy 20-25 millióért milyen szép kis sorházakat lehet kapni Pest környékén. És még áremelkedést is belekalkuláltam, szóval számoltam azzal, hogy lesz kb. 30 millió, mire megvenném. Hát egy frászt 30. Legalább 40, de inkább 50. Ma már egy garzon is 25-30, és még annak sem áll meg az ára. Szóval nem tudom, mikor gyűlik össze a pénz saját lakásra.
2021. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Belátható időn belül sajnos nem lesz jobb. Mindenhol felfelé száguldanak az árak, ráadásul egyre rosszabb állapotú ingatlanokat kínálnak egyre drágábban. Nem képzelheted komolyan, hogy Európában európai színvonalon élhetsz!? Nyomorogj csak egy kaptárban, és dolgozz, amíg bele nem döglesz, kényelemről ne is álmodj. Akkor tudsz 30 millió körül házat venni, ha hajlandó vagy kisebb településekre, messzebbre költözni, de akkor meg az állandó ide-oda utazás fog sok pénzt és időt elvinni.
2021. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs tipp, a pilisi agglomeráció is horror árú lett. (Solymár, stb.) Még jóval távolabbi településeken sincs már annyiért ház, esetleg Neszmély környékén, ahonnan nincs normális közlekedés, helyben meg nem sok meló van.
2021. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Netán ha egy kormányváltás esetén kivezetik ezt a rengeteg támogatást amit a piacra öntöttek akkor talán lehet esély az árak konszolidációjára.
2021. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Budakeszi, Solymár, Üröm, Csobánka pont a legfelkapottabb helyek közé tartozik, ahova sokan szeretnének költözni és ezért a befektetők is ezeken a helyeken vesznek ingatlant, hogy később drágábban adhassák el.
2021. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha egyedül élsz, én erősen elgondolkoznék, hogy minél inkább függetlenedjek ettől a világtól, valamilyen szinten visszatérni a tradíciókhoz, ami ezt a nemzetet is jellemzi. Elég sok helyen találni még 5-6 millióért is jó állapotú házakat, még csak nem is putris környékeken.
2021. máj. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!