Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen lekezelőek az...

Miért ilyen lekezelőek az emberek?

Figyelt kérdés

Ma regisztráltam ide fel elsőnek, és az emberek meg vannak bolondulva. Elvárják hogy azonnal visszaírjak mindenkinek, de csak 15 percenként tudok válaszolgatni privátba, mindenki beleköt abba, hogy mit írok ki,és hogyan...

Nagy csalódás volt számomra ez az oldal.

Miért ilyenek az emberek?


2021. máj. 31. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy kerdesre kommentelsz gyakorlatilag senki nem fog teged zaklatni, hogy valaszoljal mar (privatban).


Ez altalaban akkor szokott elofordulni, ha kiirsz egy "kerdest", hogy maganyos vagy es beszelgetni szeretnel irjatok privatban vagy valami hasonlo.


Erre erkezik 30 komment aztan 60-an irnak privatba, de te mar nem hogy a 60. embernek nem tudsz/akarsz irni, mar az elso par embernek sem irsz 1 - 2 - 3 uzenetnel tobbet. Ertheto modon.


Ez kb 90%-a az eseteknek.


A maradek 10% meg valami teljesen mas.

2021. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert emberek :3

A valóságban jól megjátsszák magukat, de ott se mások.

Ezen az oldalon sok hülye van, de vannak akik segítenek is, tehát messze jobb mint sok sok másik oldal. :p

2021. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor azért kötöttek belém, mert 2 üzenetváltás után nem akartam megadni a FB-m, valamint azért is, mert nem írok vissza azonnal...

Sajnos sokan ide jönnek frusztrációt levezetni, csak ezt mindenki máshogy teszi (bunkózás, cs3szegetés, lepontozás és még sorolhatnám), te pedig valószínűleg a rosszabb fajtákat találtad kifogni. De, mint előttem is írták, nem minden tag ilyen, akadnak még rendes, segítőkészek is. Csak ritkán..

2021. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kérdést írtad ki ahol nehezményezték, hogy nem válaszolsz?
2021. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

337 oldalnyi privátom van, de még sose volt abból probléma, hogy mikor írok vissza, vagy hogy visszaírok-e egyáltalán.

Múlthéten 10 üzenetem jött. 1-et én kezdeményeztem, 5-re meg nem is válaszoltam.


Szóval nem értem, hogy te miről beszélsz.

2021. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem múltkor privátban egy illegális melóval akartak megbízni, de mikör közöltem vele, hogy rendőr vagyok, csak még jobban ajánlgatni kezdte az üzletet. XDDD
2021. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is, mi folyik a mai világban, basszus...igaz még csak 16 vagyok de annyival szívesebben születtem volna 10-15 évvel korábban, mert ebbe a világba nem szeretnék gyereket szülni a későbbiekben. Annyira borzasztó és visszataszító!

Az emberek se normálisak. Vagyis az emberiség nagy része. Folyton megy az egymás bántása, lealázása, lenézése de hogy miért azt nem tudom:(

2021. máj. 31. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es


Mindig is ez volt.


Nem volt ez mas az egyiptomi birodalomban, ahol rabszolgak voltak a nok meg ferfiak.


Okori gorogorszagban sem volt sokkal jobb.


A romai birodalomban sem volt a legjobb.


Az alapelv: a jobb mindig kihasznalja a kevesbe jot, az erosebb mindig gyozedelmeskedik es uralkodik a gyengebb felett.


Az ember minden tevekenysege kozvetett vagy kozvetlen modon mindig ide iranyul vissza akar kapcsolatban, hazassagban, politikaban, kulturaban, vallasban, business-ben.

2021. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!