Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is van/volt ilyen...

Másnál is van/volt ilyen ütnivalóan flegma kolléga/ismerős?

Figyelt kérdés

Mai eset:


Beosztottamhoz/kolléganőmhöz odamentem, hogy szóljak neki, hogy a kért papírját átveheti egy emelettel feljebb, kérje el XY-tól.


Amíg oda nem értem, ő munka helyett mással beszélgetett vidáman.

Odaléptem, hozzá, hogy "Anna, csak egy szóra: a kért papírod..."

majd mikor felém fordította a fejét, majdnem behunyta a szemét, úgy hunyorgott, a mosolya egy tized másodperc alatt erőltetett fancsali képpé változott és egy "cccöh... egen???" - böfögött nekem oda.


Ezután így folytattam:

"...a kért papírod kész van, de tudod mit? Keresd meg kinél lehet!"


És sarkon fordultam. :D

Nektek is van ilyen tipikus flegma ismerősötök? Miben nyilvánul meg?


2021. máj. 31. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
a flegmasag szerintem nem itt kezdodik, ellenben a te viselkedesed eleg gyerekes volt
2021. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

"a flegmasag szerintem nem itt kezdodik,"

A leírásból nem tudod megállapítani, hogy flegmaság volt e vagy sem. A kérdező annak azonosította, ő élte meg a szituációt.

2021. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Nekem inkább úgy tűnik, hogy neked volt szar napod/ te voltál frusztrált, és keresed a hibát a másikban. Ez a kiírás alapján. Meg a reakciód is mint egy sértődött kisgyerek.
2021. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!