Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy elérkezvén egy pontra azt mondtátok: OMG, ilyen voltam régen?

Figyelt kérdés

Pl a fejlődésben eljutottatok egy olyan pontra, amikor azt mondtátok: Ó, Jézus, ezt az együttest szerettem, ezt a sz..rt hallgattam??? Úristen, ezt a filmet szerettem, ezt a ratyit??? Vagy OMG, ilyen frizurám, ilyen nadrágom, ilyen pólóm volt régen, brrrr??? Esetleg jesszus, ezt a pasi / csaj tetszett régen, broáf!


Ha nem fordult ilyen elő veletek, akkor gondoltatok esetleg arra, hogy nincs az életetekben fejlődés, előrehaladás?



2021. jún. 2. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hiába kellemetlen érzés, ez csak azt mutatja, hogy fejlődtem, jobb lettem, mint régen voltam. Úgyhogy csak örülök ezeknek. :D
2021. jún. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen is volt, mondjuk ezek között volt olyan, ami azóta kellemes nosztalgiává vált, és nem fujjogtam rá annyira, mint 1-2 évvel azelőtt.


Nem gondolom viszont, hogy az, hogy vkinek konstant az ízlése, azt jelentené, hogy nem fejlődik - mondjuk attól függően, hogy mégis milyen dolgokról beszélünk. Van az a szint, aminél azért elvinném az illetőt egy pszichológushoz (ha azt látom, hogy 20onévesen értelmileg megrekedt 12 éves szinten, pl. mindent utál, ami érettebb, felnőttesebb dolog, nem ért utalásokat).

2021. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Es mi van akkor ha vmi pozitivabb dolgot csinaltam regen, vagy jobban oltozkodtem, jobb volt a hajam, jobb pasikkal jartam stb stb..? Akkor en most visszafejlodtem?
2021. jún. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!