Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új fittebb, stresszmentes...

Új fittebb, stresszmentes életet szeretnék kezdeni. Szerintetek miktől váljak meg? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval az okos teló felesleges nyomkodása sok időmet veszi el, vegyek egy hagyományosat?

A Facebook is ehhez kapcsolódik, sokat vagyok fent rajta, szóval szerintetek negéri az okos telóm lecserélni egy hagyományosra, és nem telón olvasni, hanem könyvtárba járnom?



máj. 21. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ti hogyan kezdenétek el, a változást?
máj. 21. 13:34
 2/7 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
A közvetlen környezeted, családod, barátaid, párkapcsolat nem tud segíteni? Mit szólnak? Illetve miért gondolod, hogy idegenek fogják erre tudni a választ?
máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges. Inkább azon kéne dolgoznod, hogy ne nyomkodd annyit az okosat, ne legyél annyit facebook-on. A szemednek biztos jobbat tesz a valódi könyv, kevésbé terheli (gondolom én), de te azon szeretsz olvasni, ám legyen. Én lefekvés előtt szoktam fanficeket olvasgatni, de konkrétan regényt elolvasni telefonon nem szeretek, megveszem itthonra könyv formátumban. Ha neked kikapcsolódás telefonon olvasni, tégy úgy.
máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Akaraterő, mely segítégével ellenállsz a szarságoknak.
máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Ezek elhagyásától nem leszel fittebb, ahhoz be kell iktatnod legalább heti 2 nap fejenként 1 órás mozgást.

Stresszmentesség elsajátításához pedig olvass ilyen témában könyveket.

máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Kezdd el az alapokkal: rakj rendet a fejedben, a gondolataidban!
máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cigi, kávé, energiaital pl. A lefekvés előtti telózás/gépezés is kiiktatandó. Rendszeresen kb. ugyanabban az időben lefekvés-kelés. Sport. Egyensúly kiépítése a szellemi-fizikai munka közt.
máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!