Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnek még az emberek...

Szeretnek még az emberek körmöshöz járni?

Figyelt kérdés
Van most egy lehetőségem arra, hogy kitanuljam ezt a szakmát és picit kedvezőbb feltételekkel eltudjak helyezkedni egy szalonban mint vállalkozó.

máj. 21. 14:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
42%

Szia! :)


Háromgyermekes anyuka vagyok, és bevallom őszintén, hogy nagyon szívesen járok körmöshöz! Ettől jobban érzem magam a bőrömben, feltöltődök, szépnek érzem magam.

:)

Kis én-idő az nekem. :)

Egyébként szinte mindegyik barátnőm jár. :)

máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, de sokat kell gyakorolni és tanulni, folyamatosan képezni magad az új technikára, anyagokra, és rengeteg műköröm anyag kell, nem kis befektetés.

Ezért is nagyon nehéz jó körmöst találni, van egy lámpája, két zseléje meg 5 lakkja, de azt se tudja

használni, de 10ezret elkér egy töltésre.

máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem járok, de nagyon sok nő jár, kortól függetlenül. De azért érdemes körülnézni, mennyire telített a környezetedben ez a szakma. A szalonba meg valószínűleg úgy vesznek fel, hogy van saját vevőköröd, ők nem fogják biztosítani neked.
máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, ha van hozzá érzéked és jó vagy benne, mindenképp érdemes. Nagyon nehéz jó körmöst találni, de már lassan rosszat is, annyira nincs időpont. A mostani körmösömhöz (nagyon elégedett vagyok vele) augusztus végéig be vannak írva előre az időpontok, annyira fullon van. Barátnőimtől szintén hasonlókat hallok.
máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Családon belül van egy felkapott forgalmas szépségszalon, ami nagyon modern gépekkel van felszerelve. A mostani körmös elfog menni, mert várandós és én mehetnék a helyére, teljesen kezdőként!
máj. 21. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen, tinikorom óta járok körmöshöz.28 vagyok. 3 hetente járok de van aki 4-5hetente. Van egy pár hónapos kislányom. Szerintem merj belevágni mert ez egy olyan szakma ami mindig is működni fog. Picit ugye drágábbak lettek az anyagárak, így drágábbak lettek a körömárak de ígyis a környezetemben mindenki jár az áremelés ellenére is.
máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Akkor meg ez szuper már ha egy szalonba kezdenél. Ha eleve felkapott akkor meg pláne.
máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Kb 8 éve járok ugyanoda, előre 3-4 hónapra beírjuk az időpontokat. Nyáron, októbertől karácsonyig esélytelen hozzá bejutni, pedig vidéki kisváros vagyunk,és dolgozik vagy 5-6 körmös a környéken.

De bármit kérhetek tőle, sosem mondott még olyat, hogy ezt nem tudom, vagy olyanom nincs.

Kell hozzá tőke, jó sok gyakorlás, nem mondatod le a vendéged, mert inkább strandra mennél. De ha nem adod fel,

ebből meg lehet gazdagodni.

máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A képzés közel fél év (crystal talán 4 hónap).

Húzós az alap csomag, azt meg kell venned.

Ha belefér időbe, energiába, csináld.

Ha már van helyed, toppon kell lenned, nagyon szorgalmasnak kell lenni, hogy maradjon a vendégkör.

máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jaj de aranyosak vagytok, köszönöm!

Pénteken lesz lehetőségem személyesen is beszélni a mostani körmössel szakmai dolgokról és ott már a számokkal is tisztában leszek.

máj. 21. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!