Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem??

Miért van ez velem??

Figyelt kérdés
ha meglátok egy lányt például bejön külsőleg vonz szexuálisan stb akkor minden ok jó lenne vele ugye szexuálisan aktív vagyok de miután csak végeztem rá ugye dolgot tehát élőben is csak ha lefekűdnék vele aztán csá minden vége csak addig amíg rajtam van a szexelhetnék utánna már nem érdekel miért van ez?? Mint ha valami kiment volna bennem lehet ilyen?? Más férfi is így van vele??
2021. jún. 4. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha jol bogoztam ki akkor az van hogy szex után már nem akarsz szexelni. Normális. "Recharge" idö. Próbáld 15-20p mulva. Ha pedig rosszul olvastam.... Akkor tanulj meg fogalmazni egy picit jobban.
2021. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majdnem nem hogy szex után például na elmondom nekem bejön shumacher vanda lefek=uidnék vel stb de utánna már nem is érdekel viszont amikor rajtam van a szexelhetnék még ha egy bogár is felé néz már féltékeny vagyok mit jelent ez??
2021. jún. 4. 23:53
 3/5 anonim válasza:
Azt hogy érzelmileg nem kötődsz, csak testi vonzalmat érzel, és amint megkapod a csajt, már unalmassá válik számodra. Ha egyszer szerelmes leszek, vszeg nem lesz ez így. Amúgy elég egyértelmű.
2021. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*leszel
2021. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ezzel minden férfi így van de régeben nem így volt volt vaslmi bennem legyen t=obb is és más csajjal is eltudtam képzelni lennék vele de mint ha ez a szellem meghalt volna bennem lehet ilyen?
2021. jún. 5. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!