Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernus Imréről mi a véleménye...

Csernus Imréről mi a véleményetek? Miért ennyire nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Néztem YouTube on az előadásait.

Tényleg jók amiket mond, és kell egy kis szigor hogy megértse az ember . De ennyire? Kihív valakit az előadásán és aki izgul mert ki kell menni a tömeg elé megbélyegzi hogy önbizalom hiányos, meg akinek van és kihív annak garantáltan elveszi az önbizalmát. Persze értem hogy nem kell kertelni de már sok esetben megalázó a helyzet. Pl. Almási Kitti meg az pszichológusok sokasága el tudja normálisan mondani!


2021. máj. 24. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Csernus Imre a hatásra épít. Sokkolni akar. Rá akarja ébreszteni az embereket Önmagukra.


Az emberek gyakran lusták, halogatják, lekicsinylik a problémáik okát, nem tesznek ellene, ezzel fenntartva az állapotot. Csernus felkavaróan akar hatni, hogy az ember szembenézzen, választása se legyen kitérni a probléma, és annak kezelése elől.

2021. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretik az emberek a kritikát ez a baj. Csak azt hallani, amit akarnak
2021. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Akitől el tudja venni az önbizalmát, annak nincs is. Amúgy meg, szabad, felnőtt emberek, akik kimennek. Ha nekik sértő, vagy megalázó a helyzet, bármikor azt mondhatnák, hogy köszönöm szépen, ennyi elég volt, és lejöhetnének a színpadról.
2021. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Olvasom, olvastam a könyveit, bírom, jó fej. Kíméletlen, erőszakos, de azért, hogy észrevedd: máshogaan is lehet élni.
2021. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak pozitívumot tudok róla mondani. Két előadásán vettem részt, két könyvem is dedikálva van.
2021. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Aki szárazan mondaná el ugyan azt, nem biztos hogy megtudna élni belőle vagy ennyi pénzt csinálni. Amit kiemeltél az teszi egyedivé, felfigyelnek rá az emberek.

Meglehet magyarázni, hogy miért van értelme, stb. De szerintem nem sok. Egyszerűen ő ezt találta ki magának és ügyesen ki is emelte a tömegből.

2021. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Van, aki azt élvezi, ha valaki fölé kerekedhet, csak akkor érzi magat valakinek, ha embereket alázhat. Ha emberek fizetnek is azért, hogy nyilvánosan megalázzak őket orvosi kezelés címén, akkor mit mondjak, ők keresik a bajt. Felnőtt emberek, nem kötelező oda menni, pláne pénzért. Mindig lesznek az ilyen alázó típusú embernek hívei, mert akiket bántalmazó szülő nevelt, azoknak ez a megalázó banásmód jelenti a biztonságot.
2021. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon jókat írtok :)
2021. máj. 24. 10:48
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Csernus interaktív, rögtön átülteti gyakorlati megnyilvánulásba is a pszichológiáját. Megszólít, kérdez, utasít... Próba elé állítja az alanyokat. Míg a legtöbb pszichológus csak kapargatja a felszínt, addig Csernus valóban a belsőnkig hatol, felkavar, és szembesülésre kényszeríti az alanyokat.
2021. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egy bohóc, pont ezért tud még mindig már-már celebként létezni
2021. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!