Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lesz valakin...

Szerintetek mitől lesz valakinek egy fiú ijesztő/félelmetes, fura, vagy visszataszító?

Figyelt kérdés

Igazából lányokra is vonatkozhat a kérdés. Van egy haverom, aki kedves, sokan szeretik, de van pár társa, aki fél tőle. Ki is mondják, hogy félnek tőle, persze lehet csak viccből. A többiek, akik nem mondják ki, azoknál onnan látni, hogy nem foglalkoznak vele, nem néznek rá, de azért nem közösítik ki.

Ő örül neki, hogy félnek tőle, szerinte azért, mert tekintélye van, sugárzik a komolysága, nyugodtsága, kicsit érettebb, legalábbis külsőleg. Ezt még vonzónak is találja magában.

Elmondom tulajdonságait: van humorérzéke, de jobban szeret egyedül lenni, alig beszél. Sovány, szőrős, mély hangja van, szigorúan és elég pokerarccal néz. Vannak lányok, akik nem ismerik, de rajonganak érte, egy másik csaj közeledett is felé, a fiúk közül meg bölcsnek tartják. (Lehet vicc, lehet komoly)

Ti mit gondoltok egy ilyen tiniről? Nem mindig ilyen, csak a suliban. Ott nincsenek igazi barátai.

Szerintetek is ijesztő, vagy talán még vonzó is?



2021. jún. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a komoly, csendes, de határozott, erős akaratú fiúk ilyenek. A barátom is ilyen. Félelmet és vonzalmat is kelt egyszerre.
2021. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Pont azoktól a tulajdonságoktól amiket írtál, nem átlagos, különc. Iskolában ezt a viselkedést a többi gyerek elutasítja.

Látszik rajta hogy komoly. Nem vicc!

Az hogy ijesztő vagy vonzó, szerintem furcsa. A felnőttekkel majd szerintem jobban ki fog jönni.


Én is ilyen voltam gyerekként és akár hiszed akár nem 15 év után tudtam meg hogy két lány is szerelmes volt belém általánosban csak nem mertek közeledni.


38/F

2021. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a komoly, csendes, de határozott, erős akaratú fiúk ilyenek."


Nem tudtam, hogy az ilyenek félelmet keltenek. Ez sokmindent megmagyaráz. Bennem régebben sosem keltettek félelmet, sőt a szüleim ilyenre neveltek. De úgy látszik mindenki más másképp gondolja, és sok esetben jogosan. Valószínű ezért nem voltak barátaim.

Mindegy, kár hogy ilyen későn jött meg az eszem.

2021. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja tini? Akkor ez semmit nem jelent.
2021. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert a tinikre ez jellemző, hogy csendesek? De később megváltoznak? Akkor jó, mert én is ilyen vagyok, és a szüleim mindig mondogatják, hogy beszéljek már.
2021. jún. 6. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki változik meg később sem
2021. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit dumálni, a legtöbb extrovertált a semmiről fecseg órákig. Szerintem a hozzád hasonlók jobbak.
2021. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csendes, komoly magatartáson kívül szerintem a tekintet számít a legtöbbet. Vannak fiúk, akiknek olyan hideg, kegyetlen pillantásuk van, hogy beleborzongok.
2021. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy bámul mint egy pedofil
2021. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!