Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm mindig másokat...

A barátnőm mindig másokat dicsér, engem sose. Jogos, hogy ez idegesít?

Figyelt kérdés

Ha valamelyik barátja/ismerőse szerinte jó valamiben, akkor azt előttem agyon dicséri.

De amit én szeretek, és jólesne ha azt mondaná, hogy jó vagyok benne, arról nem mond semmit...

Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy szerinte nem vagyok ügyes a hobbimban (sport) ezért olyan tehetetlen dühöt érzek, amit nyilván rá is kivetítek.



2021. jún. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk egyrészt kommumikálhatnad felé azt, hogy számít a véleménye és az elismerése, másrészt kezdj valamit az önértékeléseddel, mert ilyesmi miatt gáz ha konkrétan dühös leszel.
2021. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Idióta magának való, színjátszás királynője barátnőd van. Vagy változtat vagy hagyd el, mert ez idővel nálad fog önértékelési problémákká fajulni.
2021. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Ismerős a helyzet...volt ilyen csajom+még kritizált is folyton.

Aztán egyik nap meguntam és ugyan azokkal a trükkökel,amivel az én önbecsülésemet szétb..ta megaláztam 1 napig bírta,sírt mint egy kislány..

1 napig én meg 3 hónapig hallgattam tőle :D most már csak nevetek rajta,idióta p..ca.

2021. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is dícsérj másokat előtte, és őt mostantól sose.
2021. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel diákkorunkban jelen volt ugyanez. Volt közöttünk kibeszéletlen, nem tudatos feszültség, rivalizálás, emiatt mi sem tudtuk egymást őszintén elismerni.


Az is lehet, hogy ennél sokkal egyszerűbb, és csak nem tud szemtől szembe dicsérni. Én sokáig mindenkinek áradoztam a páromról, csak neki nem. Neki azokról áradoztam, akiknek őt dicsértem.

2021. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csendharmat válasza:
Nem egyformán működik az agyatok. Ő nem érzi fontosnak hogy dícsérjen, hiszen te vagy a barátja és ezzel szerinte kifejezi hogy Te vagy a fontos neki, te vagy a számára a legjobb. Te viszont szeretnéd ha ezt szavakkal is kifejezné irántad. Próbáld megértetni vele hogy erre szükséged van :)
2021. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!