Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek mennyire...

Ez szerintetek mennyire számíthat fétisnek?

Figyelt kérdés
Még kicsit korábban volt róla szó egy csoportban ahol egy tag mondta hogy szereti a női lábakat. Mármint nem ilyen fétisszerűen vagy mint mondjuk Tarantino, hanem úgy enyhébb szinten. Hasonlóan vagyok 1-2 megkötéssel, ha arról van szó és olyan helyzet van szívesen megnézem egy csinos lány lábait. Nem úgy feltűnően csak olyan gyors végigmérés szerint. Viszont nem kérem hogy mutassa a lábát ha nem mezítláb van és nem gerjedek rá külön mint fétisesek. Kizárólag fiatalabb lányoknál fordul elő amit fentebb mondtam és legtöbbször csak azok akik amúgy tetszenek is. Ugyanakkor azok közül se mindenki. Úgy vagyok vele, ha szép lábai vannak lehet az is jó látvány mint más adottságai,testrészei ami miatt attraktívnak tekinthető. Szerintetek ez tekinthető valamilyen formában fétisnek vagy lehet természetes folyamat része? Örülnék ha kapnék valakitől értelmes választ.

2021. jún. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha áll rá a farkad akkor fétis.
2021. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem számít semmi sem betegesnek ami két döntésképes nagykorú ember közös megegyezésén alapul ha te a lábakat szereted szeresd van olyan ismerősöm aki szereti ha lányok kitörlik a fenekét van olyan ismerősöm akik szeretik egymás szemgolyóját nyalogatni ők ilyenek de olyan vagy szerintem nincs ezzel baj én is szeretem a párom lábát simogatni, vagy megnyalni (persze nem koszosan) vagy csikizni
2021. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem fétis. Egy szép női láb, ugyanúgy vágyakat kelt, mint a fenék vagy mellek. Manapság amúgyis jobb, inkább a lábukat néni, mert a 90%-nak a feneke ugyanúgy a nyakáig fel van húzva, így az gatya, a mellekek meg nem szoktam bámulni, számomra az bunkó dolog.
2021. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es úgy látszik akkor nem, mert amit láttam közelmúltban is nem emlékszem hogy bármelyikre állt volna. Szerencsére, elég kellemetlenül érezném magam.


Kiegészítés közben: Itt most semmi olyan dologra nem kell gondolni hogy simogatás, nyalogatás, sz@pás, csak simán megnézni egy kicsit, nem udvariatlan módon

2021. jún. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!