Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire nem normális ez?...

Mennyire nem normális ez? Milyen gond van velem, vagy mit tudok ezzel kezdeni, tapasztalat ha valakinek van hasonló?

Figyelt kérdés

Előre mondom hülyének fogtok nézni biztos, de hát ez vállalni, kell máshol amúgy se merném megkérdezni így ismeretlenül idegenektől talán jobb. Úgy érzem van egy furcsa valami ami lehet ilyen fétisszerű és nem tudom mit lehetne kezdeni vele.


Szóval néha úgy érzem hogy szívesen szagolnám meg valamelyik csinos lány ismerős vagy más jól kinéző csaj harisnyáját.


Ez azért érdekes és furcsa mert amúgy nincs lábfétisem, nem tudok róla hogy lenne harisnyafétisem, de lábszag fétisem sincs. Utóbbi inkább még taszít is, de valami furcsa oknál kezdve kíváncsi lennék milyen szaga van egy vonzó lány lábának ha harisnyában van. De csak bizonyos személyeknél érzem ezt és csak akkor ha hosszú (tehát nem boka vagy térdig érő) barna nejlonharisnyáról van szó. Lényegében csak a kíváncsiság hajt, soha nem volt ilyennel tapasztalatom és nem tudom miért van így. Egy ötletem van amire talán visszavezethető ezért rövid sztori következik.


Több mint 1 évtizede, 2010-ben volt hogy a legjobb csaj az osztályban egyszer barna szép átlátszó harisnyában volt és nagyon jól nézett ki vele, amúgy is csinos de így még inkább az volt. Ekkor gimis voltam amúgy és úgy éreztem akkor hogy annyira bejön nekem hogy a lábát is megszagolnám. Pedig amúgy nem voltam szerelmes belé, csak kicsit tetszett, viszont ezzel az öltözettel felhívta a figyelmemet.


Ekkor még nem is tudtam semmit szinte fétisekről, de ezek után valahogy ha valamelyik jó csaj ismerős volt hasonlóan barna színű illetve átlátszó nejlonharisnyában hasonló módon kíváncsi lettem volna a szagára. De csak bizonyos embereknél és csak barna nejlonharisnya esetén, fekete csak elég ritkán keltette fel az érdeklődést jobban. Minden alkalommal végül a józan eszemre hallgattam és nem kértem meg hogy dugja a lábát az orromhoz, kb. teljes idiótának néztek volna. Mégis bennem maradt a kíváncsiság mennyire lehet büdi, nem tudom hogy fújjognék-e vagy mondanám hogy milyen rossz szaga vagy pedig érdekesnek találnám és esetleg izgatna. Azért nem gondolnám alapból hogy fétisem van, mert pl. wikin is úgy írják le a fétist, hogy akkor érez az ember izgalmat ha nő felvesz vagy levesz harisnyát vagy az érintése, tapintása ad izgalmat. Ezek közül rám egyik se igaz, nem tapasztaltam ezeket és néha az izgat fel ha egy csinos szép csaj leveszi a cipőjét és látszik a lába harisnyában. De ez se minden esetben. Az említett csaj fentebb, amikor (magától) levette a cipőjét később ballagáskor és láttam a lábát harisnyában arra felállt, nem is tudtam volna elkerülni. Meg kell mondani elég jó látvány volt, már ennek is örültem, semmi gondot nem okozott volna, szívesen megszagoltam volna. úgy éreztem volna szerintem hogy majd eldurran a szerszámom ha még meg is szagolom xD :P


Természetesen azóta se kértem meg egy csaj ismerőst vagy idegent, hogy te xy megszagolhatnám a lábad? :D ez így lenne normális, mégis úgy érzem hogy ez a gondolat hogy bizonyos helyzetekben kíváncsi lennék a szagára nem jó, nem kéne ilyen gondolattal eljátszani. Tudom hogy az volt a jó hogy nem tettem meg senkinél hogy megkérdezem megszagolhatom-e, de valahol belül bánt hogy nem tudtam meg több esetben amikor ilyen volt milyen szaga is van így a lábának. Érdekes módon amikor együtt voltam a barátnőmmel nem éreztem szükségét hogy a lábát szagoljam ilyen módon és ő se tudott semmit erről a dologról.


Sokat írtam tudom, és ha valaki elolvasta annak pacsi, úgy éreztem le kell ezt így írnom hogy teljes képet adjak. Nem tudom tud-e valaki erre választ adni miért van így de én örülnék neki nagyon. Ha valaki már szagolt hasonlót, érezte harisnya szagát elmondhatná milyen.



2021. jún. 10. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másra indul be, te erre, ne aggódj nem vagy ufo. Ha lesz barátnőd és már ott fog tartani a kapcsolat, akkor simán megkérheted őt, hogy néha vegyen fel harisnyát, mert neked ez bejön.


A harisnyák nagy többsége full műanyag, így nem sokat szellőzik, szóval...a többit már tudjuk.

2021. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
:) Ne aggódjon fiatal úr csak lelkesednek a hormonok .
2021. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez pedig fétish, nylonharisnyás lábfétis. Én is ilyen vagyok és sokan. Az, hogy izgat a neked tetsző lány lábszaga valahol természetes, kamaszoknál előjön ez, pl az is gyakori, hogy fiúk beosonnak a tesióra alatt a lány öltözőbe, megtalálják a neki tetsző lány cipőjét és megszaglásszák. Vagy kiszedik a szekrényből a lány cipőjét és élvezettel szagolják.

Amúgy ezt a legtöbb nő betegesnek tartja, mégha tisztában vannak vele, hogy a fiúk ilyenek, a fiúk a saját lábszagukat is szokták szaglászni, van aki fel is izgul. De nyilván a nők nem a lábszag izgat, vannak akiket a testszag.

2021. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!