Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki leörökli egy családt...

Ha valaki leörökli egy családtagja alkatát, akkor az tipikusan felnőtt/idősebb korban jön elő valamikor, vagy az ilyen gyerekkortól ott lesz?

Figyelt kérdés
(Csak zárójelben: szerintem ilyen esetben fölösleges idevenni az életmódbeli szokásokat, nem erről van szó. Az örökölt alkattal a házi- és szakorvosok is tisztában vannak, nem én találtam ki.)

2021. jún. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott lesz gyerekkortol. Nem fog megváltozni a laba, alkata,

latni lehet rajta mar akkor, meg a vonasain is..felesleges azt gondolni, hogy alakot vált valaki

2021. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan szo, hogy leorokli amugy.
2021. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromtól kezdve combos, nagy fenekű, széles vállú és vékony derekú voltam. Nyilván ezt más ovis lányokhoz mérten nézve.

Aztán olyan 14-5 éves korom körül fixálódott a testalkatom, amin, hiába fogytam 10-15 kg-t, arányaiban ugyanúgy nagy az alsó és kicsi a felsőtestem.

Ezt a "csodát" apai nagyanyámtól örököltem, nagynénémre hasonlítok alkatilag leginkább, a ma is élő, általam ismert rokonaim közül.

19/l

2021. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Rajtam látszott már gyerekkoromban, hogy a nemi szerveimen meg az orromon kívül mindent apámtól örököltem. Anyám le is tagadhatna.
2021. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. A magasságát is? Ha én olyan magas lennék mint apám, sokkal jobb lenne ez a világ.😆
2021. jún. 12. 14:16
 6/6 Metionin ***** válasza:
A magasságát sajnos nem :( pedig reménykedtem de apám nőrokonai picik, szóval én is megálltam 165-nél (apám 190 cm). Az alkatát viszont teljesen örököltem (hízásra képtelen, vékony, szálkás) még a kicseszett ujjaim is olyanok a csutka körmeimmel :D
2021. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!