Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » AB/DL fiú vagyok. Megismertem...

AB/DL fiú vagyok. Megismertem egy idősebb srácot aki a Daddy-m lesz. Normális ha az első játéknál gyak elsírtam magam a boldogságtól? Elég zavaros gyerekkorom volt és most éreztem először azt hogy szeretnek, türődnek velem, vigyáznak rám.

Figyelt kérdés

tudom hogy ez betegnek hangzik, kérlek csak akkor írja ha tudsz kultőráltan! Az én kérdésem kultúráltan lett feltéve, kérlek így is válaszolj.


Aki tud angolul: https://www.youtube.com/watch?v=Sf13U1u2OI8


2017. jún. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Jeez

Hány éves vagy Kérdező? Hány éves a daddyd?

2017. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Te is? ő 32 éves én pedig 19 vagyok.
2017. jún. 18. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy?

Hosszútávon sosem jelentenek megoldást ezek a perverz játékok.

Azt csinálsz amit akarsz, én mondjuk sosem tartanám ezt a dolgot normálisnak.

2017. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális.
2017. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

valahol értem, hogy mi lehet az, amit hiányoltatok, hiányoltok, és most ezzel pótoljátok. És nem mondom, hogy egy ideig nem lehet ez esetleg gyógyító dolog is.


De tény, hogy mindez a valóság elutasítása. Mert a valóság az, hogy felnőttetek.

2017. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
35%
Jajj Édes Istenem. Segítsd meg ezeket az elme roggyant, beteg embereket. Miért nincs belőlem még két tucat?! És miért nem tökéletes mindenki, mint Én...
2017. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi a tokomrol irsz? Na menjel hallgassal egy kis AC/DC-t.
2020. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!