Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés

ma egy kb korombeli srác a metró aluljáróban a telefonját babrálta és felbotlott a mozgólépcső végén. egyedül én mentem oda hozzá, a többi ember szándékosan oda sem nézett de akadt olyan is aki jól kiröhögte. nem tudom mit szólna az az ember, ha ő botlik fel és kiröhögik.. végül nem lett semmi baja és megköszönte a segítséget....

20F



2021. jún. 11. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Úgy kell neki,lépcsőn nem szabad telefont nyomkodni mert pofára esés lesz belőle.
2021. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel, az ő dolga nem az enyém..
2021. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tény, hogy nem telózunk miközben közlekedünk, itt azon van a hangsúly hogy egyedül én mentem oda és kérdeztem meg jól van-e...
2021. jún. 11. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Egy felbotlástól nem szokott baja lenni az embereknek, nyilván kedves gesztus, de tuti nem várnám el, hogy valaki odajöjjön. Általában néhány másodperc alatt kiderül, hogy milyen súlyos volt az esés, ha eszméletlenül feküdt volna ott, vagy ordít mert kiszakadt a lába a helyéről az persze tök más dolog.

Egy idős ember, vagy aki nehéz / sok cuccot cipel, az megint más.

2021. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elég csúnya esés volt, azért mentem oda de mint mondtam szerencsére nem tört semmi..
2021. jún. 11. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egyszer siettem suliba, mentem le az aluljárón, és kibicsaklott a bokám, akkor ott ültem a koszban egy ideig, senki nem jött oda hozzám. De szerintem azért, mert nem is látták, az ilyen helyeken a legtöbb ember elvan magában, és nem nagyon nézelődik.
2021. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Nevetni nem nevetnek, de oda se mennek. Miert segitsek egy idegennek akarmiben? Mikor anno egy oreg neni jott oda hozzam segitseget kerni, mert nem latta a telefonjan a szamokat ot is szepen tovabbkuldtem. Es az embereket miert zavarja ha nem segit valaki? Orulnel neki, hogy csak te mentel oda igy emiatt lett egy siker elmenyed/orom erzeted. Tenyleg nem ertem miert kellene akar egy masodpercet is raaldozni egy idegenre.
2021. jún. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Hasonlót tapasztaltam tegnap: idős elesett, t@tak rá a zemberek. Lehet, hogy f*snak a másiktól, hogy vírusosam lesznek? Vagy a nagy magyar önérzet ezt nem engedi meg?
2021. jún. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Lehet,hogy az ilyen fajta emberek nem segítenek mikor kellene,de ők azok akik beoltatják magukat érted.Hát hogyne,egy nagy lófaxt.
2021. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Én sem segítenék és azt sem várom el hogy rajtam segítsenek. Ha meghalok, meghalok ez van.
2021. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!