Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bűn az ha megkérdőjelezn...

Miért bűn az ha megkérdőjelezni valaki az oltás létfontosságát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, valamiért az emberek az érzékeny témákkal kapcsolatban nem tűrik az ellenkritikát. Alapból ez az oltáskérdés olyan már, hogy nincs benne helyes válasz és az ember kétségek közt gyötrődik, hogy érdemes-e beadni, vagy nem. Én beadattam, a kínait, semmi bajom nem lett tőle. Viszont én is már kezdem megkérdőjelezni az egész járványt. Nekem valami itt bűzlik, hogy mindenki be lett oltva és akkor most happy van. De legalábbis az itthoni kormány szerint. Fene se tudja már, hogy mi az igazság, én se állítok már semmit se erről az egészről, csak azt, hogy nem mindent tudunk, amit tudnunk kéne.


20/F

2021. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenkinek a szemében bűn, de tudod, a COVID társadalmi szinten elsősorban nem egészségügyi, hanem hitbeli kérdés. S azt pedig nagyon sok ember nem képes elfogadni, ha a másik nem ugyanabban a "vallásban" hisz, mint önmaga. Emiatt a szemükben "bűn".
2021. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem azért az emberek többsége nem tekintette bűnnek.

Egyszerűen arról van szó, hogy az örökké dühös kisemberek beálltak a kormánypropaganda mellé, mintegy erkölcsi magaslatra, hogy onnan szajkózzák a dogmát a "tudatlanoknak".

Azt hiszem ahogy a propaganda megszűnik, ezek az emberek is megnyugszanak.

2021. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert az az érzetet kelti másban, hogy lesz.rja, hogy a másik gereke, rokona meghalt. Értem én, hogy bűzlik az egész, és igen, valami nincs rendben. De aki átment biosz 7.-ben, attól elvárható lennem hogy tudja, miért fontos a nyájimmunitás kialakítása. Nem (csak) magadat véded az oltással, hanem azt, aki nem kapja/kaphatja meg ilyen-olyan okból. Nem kell szeretni, nem kell egyetérteni, teljesen világos, hogy javarészt politika - de ennyire telibesz.rni, hogy meghalnak körülötted, mert potenciális hordozó vagy... na az, kicsit erős.


Az azért ugye megvan, miért kapnak a csecsemők BCG, diftéria (torokgyík), pertussis (szamárköhögés), tetanusz, gyermekbénulás és gennyes agyhártyagyulladás, stb. elleni oltást?

2021. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha azt gondolod, hogy a Phizer meddővé teszi az embereket, akkor a szeretett hazánk, Amerika hősiességét kérdőjelezte meg.

Egy DK-S liberális

2022. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy bűn.
2022. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy itt lassan az a bűn hogyha valaki az oltást nem ellenzi szemellenzővel..


Úgyhogy a kérdést pont fordítva kellene kiírni.


Miért bűn az ha megkérdőjelezni valaki nem ellenzi az oltást?

2022. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!