Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar valaki gazdagnak...

Miért akar valaki gazdagnak látszani, amikor minden épeszü ember látja hogy csóró?

Figyelt kérdés

Nincs semmi baj azzal ha valaki átlag ember vagy szegény. Attól lehet rendes, tisztelhetö ember! Egy konkrét család játsza el a gazdagot. Elsöre is láttam, hogy valami nem stimmel velük. Beköltöztek a szomszéd 60 milliós lakásba egy régi Suzuki Swifttel (90-es évek modell). Folyamatosan vetítenek, hogy nekik minden nagyobb magyar tónál van egy nyaralójuk, mindig hazudnak hogy ebbe-abba mennek. Munkám során megismertem a márkákat, így látom hogy minden cuccok rossz hamisítvány. A srác bizt. ör, a csaj tanárnö általánosban. 4 gyerekkel. Közben kiderült hogy a csok+hitel+örökség árán költöztek ide, szerintem alig jönnek ki. Akik szüleik élnek, azok is szakadt kocsikkal jönnek, a testvéreik is. Folyamatosan mondják hogy ök gazdagok és nyaliznak azoknak akiket gazdagnak hisznek. Pl az egyik szomszéd és felesége SAP dolgozó és autókat is kaptak onnan, nekik a gyerekének ajándékot vittek a születésére. A miénkre annyit se mondtak, mik-mak mert minket nem tartanak gazdagnak.

A gyerekeik is hazudoznak egyfolytában, hogy nekik hány autójuk van. Most vettek családi támogatásra egy fapad 7 személyes kocsit és úgy csinál a pasi mintha Ferrarit vezetne. Vicces, de a nö tipikus nagyon buta de gazdag csajokkal barátkozik és azoknak nyal be, sokszor hallottuk öket. Nem gyöznek hazudozni! Azok elhiszik hogy ök is gazdagok egyelöre. Ilyeneket mond a nö, hogy az egész ház az övék, csak kiadták nekünk :D


Miért jó ez valakinek? Egy intelligens ember se hiszi el hogy ök gazdagok! Jól érzik magukat így? Mire mennek ezzel? Azt hiszik hogy beveszik az üzletbe öket majd a vagyonos emberek?


2021. jún. 12. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Te miert foglalkozol ezzel?
2021. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert aki "gazdag" az meno, meg sok lehetosege van az eletben, ezt hiresztelni magadrol meg kb. onbizalomfenyezes
2021. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Aki egyszer el kezdi a hazudozást folyamatosan utána nem könnyű le állni,de semmi sem tart örökké ugye.

Mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné,az a fontos hogy ne ártsanak senkinek.

2021. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

3: "az a fontos hogy ne ártsanak senkinek."


A naivitás érződik rendesen. Ismertem ilyen embereket, akik hazudozni kezdtek arról hogy gazdagok, majd ugye úgy kezdtek el "élni" és "látszani". Tudod hova vezetett? Hogy elkezdtek bűnözni. Maffiák és társai. Csak azért, hogy "gazdagok" maradjanak (látszatban). Szóval, óvatosan.

2021. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igazad van,vannak ilyenek is,film is van ilyen,mai világban jobb vigyázni.
2021. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Komplexus. Ők is gazdagok akarnak lenni és ha ilyen körökbe kerülnek, akkor elhitethetik magukkal, hogy ől valakik.

Mindenesetre szerintem totál felesleges ezzel foglalkoznod. Ahányan vagyunk, annyi féle életet élünk.

2021. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne foglalkozzon vele?

Nem ismeri őket jól, hátha tanul más kárából.

Egoista véglények amúgy, 8 általánossal.

2021. jún. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Neked meg ehhez mi közöd? Ennyire ráérsz más seggében lenni, folyton mást figyelni?

Lehet, hogy gazdagok, lehet, hogy nem. Végülis a gazdagság is elég relatív dolog. Ha meg csak jól esik gazdagot játszani nekik, ahhoz is joguk van és tényleg nincs hozzá közöd. Számolgasd a sajátodat.

2021. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ök btatnak a kamu gazdagságukkal minden egyes nap! Nem telik el nap, hogy bármi kapcsán ne hazudnának valamit.

Pl azt mondom “Sziasztok szép idönk van” A válasz, igen az, megyünk is az egyik nyaralónkba majd, csak nem döntöttük el melyikbe

“Aszfaltozzák az utat, szóltak a munkások hogy álljatok el az autótokkal” A válasz, hát ideje volt megjavítani az utat, eddig nem is mertünk a kátyúk miatt a sportkocsinkkal erre jönni, a nyaralóban tároljuk. (Ezt a Suzukis idöben mondták)

Mindenre egy nagyképü, hazudozó válaszuk van. A gyerekeik is odarohannak hozzánk, hogy “nektek hány nyaralótok van? Nektek hány autótok van? Ti mennyit kerestek mert a mi szüleink gazdagok ám”

Nem hittem hogy vannak ilyen emberek! Zavar!

2021. jún. 13. 09:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát így már elég röhejes, én simán kiröhögném őket, mondanám nekik, hogy álmodik a nyomor.
2021. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!