Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártatok már úgy, hogy azt...

Jártatok már úgy, hogy azt hittétek, elcsesztétek az életeteket, de utólag kiderült, mégis az volt a jó döntés?

Figyelt kérdés
Elköltözés, kapcsolatban maradás/szétválás, külföldre költözés, munkahelyváltás stb.

2021. jún. 13. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyen volt pl az, hogy egyetemre mentem, akkor 2-3 év között bántam, végül lediplomáztam és jó döntés volt. Illetve barátnőmmel szakítottam, akkor pl hónapokig azon agyaltam, h nem kellett volna, elbactam, végül kiderült róla elég sok minden, jobb hogy nem maradtunk együtt.
2021. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a fordítottja.

Tudtam, hogy mit kellene tenni, ami akkor és ott túl nagy lépésnek tűnt, vagy semmilyen módon nem tűnt volna reálisnak egy kívülállónak, és nem mertem meglépni, utólag kiderült, hogy meg kellett volna.

2021. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ellenkezője fordult csak elő.
2021. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez elég szubjektív dolog, mert nem tudható, hogy mi lett volna, ha másképp cselekszel. Elképzelheted, hogy "mi lett volna, ha", de úgysem az lett volna. Feltételes módban tépelődni elég nagy butaság. :)


Az életet amúgy szerintem nem is annyira könnyű végelegesen és radikálisan elszúrni, sokszor a leggázabb helyzetekből is van kijárat.

2021. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mással szerelembe esni a párom mellett. Kiderült és majdnem elvesztettem a gyerekem, végül nem, happy end. Bár a másik szerelmemmel nem beszélhetek. Jobb lett volna ha nem derül ki, vagy ha barátság alakul csak. Akkor még most is az életem része lehetne.
2021. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan már volt hogy azt hittem hogy borzasztó döntést hoztam, és ezzel lekéstem egy életmeghatározó dologrol, de aztan volt masodik eselyem.
2021. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!