Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak egy sith beszél végletekben?

Csak egy sith beszél végletekben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már a konkrét támadás volt. :) Én békés mócerekkel küzdök. :):) Nem is vette senki észre; hogy már győztem. :):) :):)
2021. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
*előző a 8-asnak ment , nem volt frissítve az oldal, nekem az volt a legalsó. :):) Amúgy , 9-es ,nem fogok ám én a sötét oldalra állni. :) Viszekegy lámpiont. :):)
2021. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy , 9-es ,nem fogok ám én a sötét oldalra állni. :) Viszekegy lámpiont. :):)"


Szerintem pedig csatlakozz ott nem kell fizetni a villanyszámlát simán megéri ennyi kockázat

2021. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13-nak.:

De napkollektorosat viszek. :)

2021. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt még nem tiltja a kódex de mást nem lehet
2021. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallottátok már A Bölcs Darth Plagueis tragédiáját?
2021. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottátok már A Bölcs Darth Plagueis tragédiáját?"


Igen megvettem a könyvet az életéről 🙂

2021. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam a Bölcs Darth Plagueis tragédiáját; mondd kérlek el :)
2021. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Angolul írom le

Did you ever hear the tragedy of Darth Plagueis The Wise? I thought not. It’s not a story the Jedi would tell you. It’s a Sith legend. Darth Plagueis was a Dark Lord of the Sith, so powerful and so wise he could use the Force to influence the midichlorians to create life… He had such a knowledge of the dark side that he could even keep the ones he cared about from dying. The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural. He became so powerful… the only thing he was afraid of was losing his power, which eventually, of course, he did. Unfortunately, he taught his apprentice everything he knew, then his apprentice killed him in his sleep. Ironic. He could save others from death, but not himself.

2021. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!