Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja egyre több...

Miért gondolja egyre több ember hogy a politikában csak végletekben lehet gondolkodni?

Figyelt kérdés

Miért nem vagyok sokak számára "igaz magyar", ha pl. nem megyek térdig érő kokárdával ünnepelni pl. Március 15-én? Miért vagyok fröcsögő balos, ill. libsi, csak azért mert azt várom el a hazai politikai élettől hogy mindenkor ellenőrizhetőek, nyomonkövethetőek legyenek a lépései, s azokkal kapcsolatban felelősségre lehessen vonni bárkit a hatályos jogrend szerint?


Ezek amolyan költői kérdések. De ha van értelmes válasza bárkinek, szívesen veszem.



2016. szept. 27. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Szolgalelkűség.
2016. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert ez a legegyszerűbb. Ahhoz kéne gondolkodni is, hogy valaki értelmesen tudjon beszélgetni, vitázni. A legegyszerűbb benyögni valami szokásos sablon szöveget. Lásd. 1 válaszoló.

Az előbb válaszoltam egy mások kérdésre, csak az én válaszom volt valóban válasz a kérdésre, a többi csak vagdalkozás, beszólás.

2016. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

#2


Milyen sablonszöveget nyögtem be? Az igazságot írtam le röviden, te értelem.

Ezek az emberek szolgalelkűek. Ez az igazság. Ezért kell nekik megvédeniük Szent Orbánt, mert ő a fővezérük és neki tartoznak engedelmességgel. Ezért kell letámadva hazaárulózni azokat, akik nem vesznek térdig érő kokárdát és akik felelősségre akarják vonni a fővezért és a haverjait, mert a kutyusoknak meg kell védeni a gazdit.

2016. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide Orbán? A két végletről volt szó. Vannak akik istenítenek valakit. Nem csak Orbánt, hanem pl. Gyurcsányt. Vannak, akik meg habzó szájjal szidják.

Persze érvek nélkül.

Ez nem szolgalelkűség, hanem butaság, hülyeség.

Nem az alapján kéne véleményt alkotni valamiről, hogy annak van-e köze valamilyen párthoz, vagy melyikhez van köze.

Minden oldalon lehetnek jó kezdeményezések, normális emberek, és ugyanúgy idióták, hülye döntések is.

2016. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Úgy jön ide Orbán, hogy az ő talpnyalói szoktak ezekkel a baromságokkal jönni.
2016. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
5: Jaaaa. Akkor te még véletlenül sem vagy végletes, ha úgy gondolod, hogy csak orbánnak vannak talpnyalói és csak ők mondhatnak hülyeségeket :D
2016. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a politika sajátja, hanem az embereké. Mert sokan egyszerűen mindennel kapcsolatban csak végletekben képesek gondolkodni, minden vagy fekete, vagy fehér. Lásd akár a sportot is, ahol van az, akiknek én szurkolok, meg az összes többi. De ugyanez van politikában, vagy bármilyen világnézeti vagy életmóddal kapcsolatos kérdésben, mittudomén, vegánság, vallás, környezetvédelem, stb.
2016. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"5: Jaaaa. Akkor te még véletlenül sem vagy végletes, ha úgy gondolod, hogy csak orbánnak vannak talpnyalói és csak ők mondhatnak hülyeségeket :D"


Miért, kinek vannak még talpnyalói?

Vannak Gyurcsánynak is. Persze, lehet gyurcsányozni. De 2016-ban mi a tökömnek, amikor már teljesen súlytalan a figura?

Vagy Vona? Bokros?


Kinek vannak még számottevően talpnyalói?

2016. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre gondoltam... kiírtam egy kérdést és máris egymásnak esnek egyesek. Nem titkolom hogy a jelenlegi kormány áll tőlem a legmesszebb, de itt nem erről van szó. Azt próbáltam feszegetni hogy miért hisznek elvakultan emberek egyes politikai irányzatokban (amelyek mostanra teljesen összekavarodtak, úgyhogy fölösleges "oldalakról" beszélni), amikor sokkal hatékonyabb lenne minden ha nem vakítanánk el magunkat (a lakosság) amikor valakikben hiszünk. Lehet és kell szimpatizálni pl. voksoláskor, de ha folyxamatosan megtartanánk a kritikus hozzáállást a mindenkori kormánnyal szemben, akkor azok kevésbé nézhetnék az országot madárnak. Vagy butaságot mondok? :)
2016. szept. 27. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


De, teljesen igazad van. Az hiányzik innen, a kritikus gondolkodás.

2016. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!