Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észre vetted hogy mennyire...

Észre vetted hogy mennyire fut az idő?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, néha sírok hogy egyszer nem lesz mama, papa, anyum😭 mert eljár az idő nagyszüleim 65 évesek ők már haladnak a sír felé😭 Holvannak az iskolás boldog gyermek napok már felnőtt vagyok
2021. jún. 13. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Aztán érzelmi zsarolásnak nem lesz helye, ahogy telik az idő.
2021. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb motiváció az életben, haladj hogy legyen mire visszanézni mert egyszer mindenkinek lejár az ideje.


Végy magad köré számodra fontos embereket hogy pótold azt akit elveszítesz, és ha szereted a szüleidet akkor szárnyald őket túl hogy majd valaki rád is úgy gondoljon majd mint te rájuk.



Keseregni időpazarlás.

2021. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam valamiert az évek nagyon gyorsan el teltek! Nem is mondanám hogy nem volt mivel ki töltenem! Sőt nagyon sok mindennel ki töltöttem de még is!

Nagyon fura és nem itt most nem a falusi paraszt ember tudás szintjevel mondom hanem tudományosan!

Az idő relativitasarol beszélek! Volt egy időszak amikor az évek szoszerint repültek utána meg 1-2 év nagyon de nagyon lassú volt! Szinte ugyan azt csináltam de még is!

Már régóta van egy teóriám miszerint az idő bizonyos alkalmakkor ténylegesen gyorsabban telik ez lehetséges gravitációs hatás miatt

Egyszerűen valami történni szok ami miatt ténylegesen felgyorsul az idő folyása!

2021. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Minél idősebb vagy, annál gyorsabban fog telni. Tapasztalat.
2021. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

így van erre az a teória hogy gyerekkorban kevesebb dologra tudsz visszaemlékezni ezért lassúnak tűnik de ahogy egyre több dolgot megél az ember sok gondolat cikázik a fejében és úgy tűnik mintha elröppent volna az idő.

Nyáriszünet erre a legjobb példa, gyerekkorban kb. meg tudod mondani visszamenőleg az összes nyarat amit aktívan töltöttél hogy mi jót csináltál aztán szépen lassan ezt elveszíted mert annyi dolog történik már hogy nem tudod őket sorba rakni olyan precízen.

2021. jún. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindjárt 1 óra és még nem is ebédeltem pedig max délben szoktam, ha így kihúzom vacsora időíg az ebédem megeszem vacsira, és a vacsim holnap reggrelire, akkor spóroltam egy étkezést (8-20 dolgozok)
2021. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Repül az idő...
2021. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is észlelem és sokszor utáloom :(
2021. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25 vagyok. Az ellenkezőjét érzem. Minden mérhetetlenül lassú.
2021. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!