Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tapasztalatod hogy...

Volt olyan tapasztalatod hogy középsuliban/egyetemen egy pasi tanárnak tetszett egy diákja? Miben nyilvánult meg?Honnan vetted észre?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Több figyelmet szentelt rám, ha valamit nem értettem ida hívott órák után és a vállam cirógatta kicsit,volt mikor a büfébe mögötte áltam és mondta,hogy kifizeti nekem... Ilyen apróságok
2020. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Èn csak olyat láttam, h egy gyerekes tanárnak tetszett a munkatársa, annak is voltak gyerekei. Nem tudom, h mièrt nem jöttek össze.
2020. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Azt honnan vetted észe?
2020. aug. 17. 20:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Hasonló az èrdeklődèsi körük, kifordult magából a tanár, mindig a legjobb oldalát akarta mutatni...
2020. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Igen, velem már többször is előfordult, gimiben is és egyetemen is. Voltak akik konkrétan bókoltak, hogy milyen szép vagy, volt amelyik bevallotta, hogy kiverte rám és volt amelyik kivételezett velem.


De a legdurvább eddig az volt mikor az egyik egyetemi oktatóm elkezdett fogdosni és azt mondta, hogy nem érdekli, hogy én nem akarok tőle semmit, megfordult a fejében, hogy megerőszakol. Hozzáteszem családja is volt, igaz nem annyira sokkal idősebb tőlem. Elhúztam a közeléből amint tudtam.

2020. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy közelte azt hogy kiverte rád?? Jézusom
2020. aug. 17. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
sosem feleltetett
2020. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

#1 vagyok...


Őszintén elmondom, mi történt. És ezért lepontoztok? Komolyan... Egy szóval nem írtam, hogy engedtem, vagy hogy pl igazgatói ügy lett belőle...

2020. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

#6

Hát bevallotta az osztály előtt, hogy tetszem neki aztán csakúgy kinyögte. Mondanom se kell milyen reakciót váltott ki mindenkiből

2020. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmet szentelt rám, elnéző volt velem, sokszor megállított a folyosón beszélgetni, mindig engem állított be követendő példaként a diákok meg a szülők előtt....nagyon kellemetlen volt....teljesen kiközösítettek miatta, érdekelte a hobbim és kért is tőlem egy tárgyat, hogy készítsem el neki. Ajándékot adott át nekem a társaim szemeláttára...aztán kilencedik után váratlanul elhagyta az iskolát és munkát váltott..



Nem jó az ilyen, én nem is vonzódtam hozzá, csak apa pótélknak szerettem volna, jó volt, hogy tiszteletet és figyelmet kaptam tőle és ez megzavart 15 évesen...ő meg mást akart szeritem. Nem csak a társaim pletykáltak, de a tanáraim is. Képzelhetitek milyen jó volt így kibírni azt az 5 évet.


Nem jó dolog, nagyon toxikus, egészségtelen és abnormális...nem is értem, miféle felnőtt férfi az, aki kiskorú diáklànyok társaságát keresi...ott valami nincs rendben

2020. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!