Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni azt, hogy valakinek tetszem, vagy a kinézetem tetszik neki bennem és csak szexre lennék jó neki? Melyek a legtipikusabb árulkodó jelek mindkét esetben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha türelmetlenkedik, minden gyorsan gyorsan gyorsan akar. Kétértemű megjegyzések, csipkelődés. Kevésbé ideális helyzetben a határaid feszegetése, a beleegyezésed nélküli nyúlkálás, kommentelés, érzéketlen mondatok, kérdések, túl személyes kérdések. Szerintem.


Ezt csak így halkan, mellékesen, de... Nem kéne a szexet túldémonizálni, szerintem. Értem én, hogy valaki többet is akar, de lássuk be: a szex nem valami mocskos, csúnya dolog és az sem egy megvetnivaló senkiházi, aki műveli és szereti. Valaki csak szexet akar, valaki párkapcsolatot, valaki plátóian folytatná. Egyiksem rosszabb a másiknál...

2021. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hosszu ideig tarto kapcsolatfenntartassal tudod kideriteni.


Aki csak szexre akar, az nem szokta birni sokaig 1 het alatt.


Illetve van par dolog, ami elarulja hogy tobbet akar mint szex.


Ilyenkor az illeto tobbet erdeklodik irantad es beszel rolad, mint magarol, eleg gyakran irogat neked (ha nem mindig), illetve probal teged is megismerni, belekerdez a csaladodba, meg ilyen mely temakba.


Ha kb. egy 3 - 4 hetig kepes ezt a szintet fenntartani ugy, hogy te is erdeklodsz tehat te is aktiv vagy, akkor nagy valoszinuseggel tobbet akar.


Akik csak szexet azok 1 - 2 hetnel tovabb nem maradnak vagy ha tovabb is maradnak latvanyos hogy mar nem olyan lendulettel erdeklodnek mindig, mint korabban.

2021. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sehogy.


Hiszen akinek bejön a másik és többet akart az is pont ugyanúgy akar egy jót szexelni, mint az aki csak szexelni akar.


Persze lehet azzal jönni, hogy türelmesebb, megvár, de azt látom pont ezzel veszik el mindkét fél érdeklődése. Hiszen "lelombozod" a másikat miközben csak beszélgettek és az egész inkább csak baráti jellegű lesz.


Összességében kicsit olyan ez, hogy a szex kell, ha megvan a vonzalom, és szextől függetlenül vagy kialakul valami vagy nem.


Sokszor még azt sem lehet mondani, hogy "csak szex kellett neki" mert lehet többet akart az illető, csak idővel rájött, hogy mégsem az adott személy az, akivel hosszú távon is jól érezné magát.

2021. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látnod kell rajta, hogy őszintén érdekli az amit a személyiségedről mondasz.
2021. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!