Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek felhozzuk a...

Ha valakinek felhozzuk a hazugságait, a "Honnan tudod? " kérdés mennyire árulkodó?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a kérdéssel elárulta, hogy hazudott. Most már azt akarja tudni, hogy kit pofozzon fel érte, mert elmondta neked.
2018. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magamtól jöttem rá,de még nem mondtam el neki.
2018. szept. 10. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Honnan tudod?" Vagyis a bővített változata a honnan tudod hogy igaz? A kérdés evidensé teszi az állítást. Nem feltétlen kell rá válaszolni, vagy tehetsz kitérő választ. Esetleg felhozod a bizonyítékokat. Rajtad áll.
2018. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszoló nagyon helyesen bővítette ki azt, amit én szűken megírtam az 1-es alatt. Mindketten válaszoltunk arra a kérdésedre, hogy mennyire árulkodó a "Honnan tudod?" kérdése a hazugságot kijelentő személynek.

Írod, hogy a hazugságára magad jöttél rá. Biztos vagy benne, hogy hazudott? Nehogy megvádold (eddig még nem szóltál neki), mert ha nem hazudott, idővel megbocsáthat, de elfelejteni nem fogja! Mielőtt felhozod neki, légy bizonyos az állításod felől.

2018. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tutira tudom,hogy kamuzott.
2018. szept. 11. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek után a további lépés tőled függ. Azt ajánlom, hogy ne mindjárt az elején támadólag lépj fel, mert akkor ösztönösen tagadni fog. Szerintem mindenképpen tagadni fog, nem ismerem a természetét. Ám jegyezd meg: ha valaki egyszer becsap, az az ő hibája. Ám ha másodszor is becsap, az a te hibád. Viszont nem hiszem el, hogy van ember a Földön, aki még nem hazudott (füllentett - hogy szebben fejezzem ki magam) volna.
2018. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!